Fórum nápovědy

Seznam

Bezdůvodná blokace

Radek Leskovjan

18.1. 2021 v 13:54

Prosím provozovatele Seznamu o vysvětlení mé bezdůvodné trvalé blokace. Přihlásil jsem se do diskuse pod svým jménem a mobilem a než jsem stihl cokoliv, v rámci pravidel a zákona, okomentovat, byl jsem trvale zablokován, bez udání konkrétního důvodu. Nemohl jsem tím pádem nic porušit.

Ptám se a rád bych znal skutečný důvod blokace mého účtu na diskusích.

Jindřich Podrázský

18.1. 2021 v 14:09

Nabývám dojmu, že žádný cenzor neexistuje. Vše je dle mne automat.
V momentu, když někdo nahlásí Váš příspěvek, dostanete automatický blok. A pokud se těch bloků sejde víc, automat vyhodnotí, že jste "rebel" a zablokuje Vás natrvalo.

Jakub Tremer

18.1. 2021 v 18:09

Mám ten samý problém. Na emaily nikdo nereaguje a vysvětlení asi tedy nedostanu.

Michal Matějka

18.1. 2021 v 19:40

Na tom něco bude, mě blokují skoro denně na 24 hodin a nikdy jsem přesně nepochopil, za co..Kolem jsou příspěvky sprosté, vulgární, nenávistné atd...a nic..Takže buď automat nebo..a to si myslím já, tam sedí prostě někdo, kdo si tam dělá, co chce nebo už jen na základě IP adresy každý příspěvek..Pak je tu ještě jedna možnost a to ta, že Seznam.cz je těžce politicky angažován a podle toho se chová...

Karolína Bachová

19.1. 2021 v 07:27

Dávala jsem na prodej pár dětských věcí, nikdy nic nekomentovala a teď chci přidat další inzerát a prý mám blokaci pro porušení pravidel. Také netuším, proč...

Isidor slama

19.1. 2021 v 10:04

založený účet jeden příspěvek a blokace. blokování ob den. seznam je horší než face book.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

19.1. 2021 v 10:59

relevantní
Dobrý den,

v mnoha dalších na téma diskusí jsem již uváděla informaci, že fórum slouží hlavně k pomoci s technickými problémy, pro služby email.cz a mapy.cz, a administrátoři diskusí komunikují pouze přes email a to na adrese diskuze@firma.seznam.cz. Na fóru není nikdo, kdo by měl do administrace diskusí přístup, tedy Vám zde ani nikdo neodpoví na otázky typu "za co jste mě zablokovali". Pokud se tedy Vaše dotazy vážou k diskusím, obraťte se prosím na zmíněný email. Děkuji za pochopení.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Bezdůvodná blokace

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)