Fórum nápovědy

Seznam

Byl mi zablokován účet - kde se domoci vysvětlení.

VRATISLAV BOCH

4.1. 2021 v 20:08

Dnes mi byl zablokován ucet. Nemohu přispívat do diskuse. Domnívám se že jsem podmínky neporušil. Kde se mam domoci vysvětlení případně omluvy. Pokud mi tato situace nebude vysvětlena budu se muset domáhat svých práv soudní cestou ať to stojí co to stojí. Smluvní podmínky jsou závazné pro obě strany a není možné tolerovat jejich porušování ani ze strany Seznamu.

František Lukeš

4.1. 2021 v 20:26

Je paradox, že jsem byl zablokován za slovo "volům" a ve veřejnoprávním mediu pan Bartoška po 20h řekne slovo "kurva" a to je ok, myslel jsem že po roce 1989 máme svobodu ve volbě projevu, ale zdá se že na top máme dvojí metr.

Králíček Azurit

4.1. 2021 v 21:29

Já mám úplně ten samí problém . . . chtěl jsem vložit komentář do diskuze, a píše mi to:
Váš účet je trvale zablokován za porušování smluvních podmínek.

Hodně by mne zajímalo za jaký prohřešek mi byl účet na diskuzi zablokován . . . a klidně se přidám k p. Bochovi s tou soudní cestou.

Stáza P.

5.1. 2021 v 00:48

Já jsem trvale blokována a vůbec nevím za co. Když čtu některé příspěvky, tak se mi z té sprostoty zvedá žaludek a tito lidé mohou vesele psát dál. Asi málo nadávám na vládu a pana premiéra. Kde je svoboda slova?

Stáza P.

5.1. 2021 v 00:53

Před pár dny jsem byla zablokována za dvě slova a to černoch a blbec. Tato slova jsou pokud vím spisovná anebo už jsou zakázána? Zadejte seznam zakázaných slov!!!!

ivana fiuraskova

5.1. 2021 v 07:21

Dobrý den. Mám tentýž problem již poněkolikáté NOVINKY !(ten kdo neopodstatněně )blokuje účty, nemá toliko slušnosti, aby odpověděl-vysvětlil, opodstatnil.
Na adresu:diskuze@firma.seznam.cz,na kterou odkazuje nějaká IVANA(nespíš robot?),jsem psala xkrát, ovšem nikdy žádná odpověď.
PŘIJDE MI,ŽE SI TROPÍ S UŽIVATELŮ BLÁZNY-nejspíš se tím baví.
kONTAKTOVALA jsem i redakci SEZNAMU: bylo mi odpovězeno, že s NOVINKAMA nemají NIC SPOLEČNÉHO.
NEJSPÍŠ TAKOVÝ NOVINKOVÝ FOLKLÓR.
JE TO STÁLE DOKOLA.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

6.1. 2021 v 15:27

relevantní
Dobrý den,

v mnoha dalších vláknech na téma diskusí jsem již uváděla informaci, že fórum slouží hlavně k pomoci s technickými problémy, pro služby email.cz a mapy.cz, a administrátoři diskusí komunikují pouze přes email a to na adrese diskuze@firma.seznam.cz. Na fóru není nikdo, kdo by měl do administrace diskusí přístup, tedy Vám zde ani nikdo neodpoví na otázky typu "za co jste mě zablokovali". Pokud se tedy Vaše dotazy vážou k diskusím, obraťte se prosím na zmíněný email. Děkuji za pochopení.

Ivana

František Lukeš

7.1. 2021 v 06:23

Byl mi zablokován účet a zajímalo by mě proč? Jako forma svobody projevu je to největší ubohost od roku 1989. Je to stejně ubohé jako žalovat Google, doufám, že neuspějete!

František Lukeš

7.1. 2021 v 06:24

Paradoxní je, že na službu Lidé.cz nebyla kapacita, ale na kontrolu diskuzí ano.

Posplad Bady

8.1. 2021 v 11:55

Byl jsem zablokován ,nikdo mně nevysvětlil proč .Hlavně že tam orodují vaši trolové Singr a další.

Pavel Fiša

8.1. 2021 v 12:36

Před chvílí jsem poslal tento dotaz na e-mailovou adresu mailto:diskuze@firma.seznam.cz
--------------------
Dobrý den.
Účet mi byl právě na 1 den zablokován pro vkládání příspěvků do diskuzí a přitom si nejsem vědom žádného porušování pravidel.
Prosím o vysvětlení.
S díky a pozdravem Pavel Fiša
-------------------
Dám vědět, jestli se mi vůbec ozvou, ale vypadá to, že k blokaci dochází naprosto běžně i přesto, že k žádnému porušování pravidel nedochází.

František Lukeš

8.1. 2021 v 14:49

Z diskuze@firma.seznam.cz stále žádná odpověď, asi nedokáží najít nic čím by ospravedlnili zablokování účtu, je to fakt sprostota nevyššího kalibru. Doufám, že si Google s vámi vytře brzo zadek!

Irukandji Irukandji

8.1. 2021 v 15:57

Mám stejný problém. Můj účet byl zablokován, ale nebylo mi oznámeno, čím jsem porušil pravidla.

ivana fiuraskova

9.1. 2021 v 06:30

https://napoveda.seznam.cz/forum/threads/145165/1- koukněte

Apolo Apolo

9.1. 2021 v 10:10

Dnes mě trvale zablokovali a nevím vůbec proč. Nikdy jsem nepoužila vulgární výrazy, nikomu jsem nevyhrožovala a nikoho rasově neurážela. Vždy jsem se snažila diskutovat korektně. Tak prosím odpověď. Za co?

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Byl mi zablokován účet - kde se domoci vysvětlení.

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)