Fórum nápovědy

Seznam

Ztracený email

Rucklova Zuzana

18.10. 2020 v 13:23

Dobrý den, potřebují akutní pomoc. Psala jsem asi hodinu důležitý email. Když jsem si ale poslala přes mobil na počítač fotky které jsem později chtěla přiložit k textu v emailu, celý text zmizel. Na nic jsem neklikla, takže jsem začala prohledávat všechny složky včetně rozepsaných. Nikde jsem ale obsah tohoto emailu už nenašla. Nejde prosím přece jenom nějakým způsobem tento nedopsaný, neodeslany email někde vyhledat? Předem moc děkuji za odpověď.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

18.10. 2020 v 18:00

relevantní
Dobrý den,

bohužel nevím co přesně zmizení předcházelo. Obecně se zpráva dá ukládat při psané do rozepsaných. Mohlo se jednat o nějaké kolísání internetového signálu, ovlivnění nějakým pluginem či doplňkem na PC apod. Bohužel pokud není email ve složce rozepsané, pak jej na serveru nemáme a nelze jej nijak obnovit, je mi líto.
Pokud budete psát v budoucnu delší emaily, doporučuji si je průběžně ukládat nebo psát například ve wordu a poté zkopírovat do emailu.

Ivana

Ppohodar

20.10. 2020 v 17:24

Dobrý den, po vytvoření novéhoe-mailu s doménou email.cz se mně ztratil přístup na e.mail seznam.cz, jak obnovím ? Děkuji Pavel

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Ppohodar

22.10. 2020 v 01:58

relevantní
Dobrý den,

stačí se z nového emailu odhlásit a přihlásit se ke staré schránce. Pokud neznáte aktuálně platné heslo doporučím do formuláře ZDE vyplnit předmětnou adresu a nabídnou se vám možnosti obnovy hesla.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Ztracený email

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)