Fórum nápovědy

Seznam

Nakreslení oblasti - export v jiném měřítku - návrh

Karel Himmer

1.8.2020 v 19:30

Dobrý den,

neuvažujete o přidání možnosti nakreslení obdélníkové či čtvercové oblasti a následného exportu v jiném měřítku do jednoho souboru? Příklad: chci mít kompletní mapu Dolomitů, kam si chci jen pro sebe zakreslit, kde jsem všude byl. Turistické mapy s turistickými trasami jsou dostupné jen od „rozlišení“ 2400 metrů a méně. Musím tedy dělat snímky obrazovky a následně je složitě spojovat. S mým návrhem bych nakreslil jednu oblast v rozlišení 18 kilometrů, zvolil výstupní rozlišení a mapu exportoval třeba do .jpg, či .png, jak máte nastaveno nyní. Vznikl by tím sice obrovský soubor (samozřejmě by šlo implementovat nějaké omezení třeba na 100x100 km a možnost nastavení rozlišení výstupního souboru v pixelech), ale to je přesně to, co potřebuji a určitě nejsem sám. Už jsem si takto vyrobil několik map, ale napsat vám mě napadlo až teď.

Hezký den

Karel Himmer
relevantní

Jana Helpdesk • Moderátor

3.8.2020 v 11:14

relevantní
Dobrý den,

děkujeme za nápad, někomu by se tato funkce jistě hodila. Tým Mapy.cz ale může v budoucnu zvážit i pokročilé možnosti exportu. V tuto chvíli je získání podrobnějších podkladů předmětem individuálního jednání s týmem Mapy.cz, kontakt na kolegy Vám můžeme dát na technické podpoře.

Přeji pěkný den
Jana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Nakreslení oblasti - export v jiném měřítku - návrh

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)