Fórum nápovědy

Seznam

Blokace inzerátu, neschopnost jej odblokovat ...

Milan Bystron

19.7. 2020 v 23:24

Do fotografie sem umístil text aby mě nekontaktovali zprostředkovatelé z AAA Auto, Auto Esa apod. což sem v pravidlech přehlédl, že se to nesmí. Neprodávám auto každý den a proto je to celkem omluvitelné. Inzerát byl zablokován s informací, že až odstraním text bude inzerát opět veřejný. To sem udělal a přesto se nenamáhá administrátor několik hodin inzerát opětovně zveřejnit i když dostal ode mě několik emailů. Jestliže byl dostatečně rychlý na to aby jej zablokoval, proč není rychlý i opačně? Tak buď zde někdo dělá svou práci špatně (server SAUTO by asi podobně líné nebo neschopné lidi zaměstnávat neměl) a nebo je to schválnost (takový člověk dělá svému zaměstnavateli jen špatnou reklamu a je prakticky spíše firemní škodnou).

Připadá to snad někomu z vedení SAUTO normální? Chápu, že je dnes velký problém sehnat někoho schopného a pracovitého ale od toho má SEZNAM svého personalistu aby našel někoho kdo je výkonnější ...

David Helpdesk • Moderátor

20.7. 2020 v 08:30

Dobrý den,

Pro možnost prověření je možné nás kontaktovat přes stránky napoveda.seznam.cz/services - Po kontrole můžeme inzerát aktivovat. Do budoucna doporučím prostudovat pravidla služby. Vyhnete se tak podobným obtížím.

S pozdravem David

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Blokace inzerátu, neschopnost jej odblokovat ...

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)