Fórum nápovědy

Seznam

Editace aktivity - umazání části dat

Ivana samalla

11.7.2020 v 9:14

Zdravím, lze posunout cíl cesty v uložené trase -aktivity. Zapomněli jsme vypnout stopaře a jeli jsme dál autem. Chtěla bych tam mít jen cestu pěšky... Díky za odpověď

Tomas Srb

13.7.2020 v 18:35

Mám stejný problém - zkusil jsem trasu exportovat do gpx, upravit v textovém editoru a importovat zpět - povedlo se, ovšem import skončil ve složky "Plány" a já bych měl výlet radši v "Aktivity". Lze jej přesunout? Nezjistil jsem jak.

Jakub Faifer • tým Mapy.cz

14.7.2020 v 10:40

Dobrý den, bohužel editaci aktivity zatím nenabízíme..

Tomas Srb reagoval na příspěvek od Jakub Faifer

18.8.2020 v 12:37

Dobrý den, ale mohli byste :-). Pro začátek by stačilo dovolit ve zvoleném bodu rozdělit aktivitu na dvě. Dalším krokem by mohlo být sloučení dvou navazujících aktivit do jedné, ale to by asi bylo těžší, když by se muselo ověřit kde aktivity navazují.

Jan VAŠÍČEK (neplést s uživatelem Jan Vašíček)

20.8.2020 v 15:18

Také bych se přimlouval na možnost základní editace záznamu, a to:
1,- možnost smazat z trasy bod, který ustřelil,
2,- možnost rozdělit trasu třeba právě na zmíněnou část absolvovanou pěšky a část jiným způsobem.
Prostě ji aspoň moc rozseknout a část smazat.

Karel Kadlec

17.9.2020 v 12:42

Dobrý den,
také se přimlouvám za přidání funkce editace trasy. Alespoň umazání části/rozdělení na 2 části.
Často se mi stává, že přijedeme autem na hory, vystoupíme z auta, zapneme stopaře a doma zjistíme, že jsme ho u auta při návratu zapomněli vypnout a tudíž tam máme zbytečně tu část autem až domů.
Děkuji.

Roman Sery

19.9.2020 v 21:40

Jsem na tom stejně. Řekl bych že se to lidem používajícím stopaře stává celkem často. Jenom už málokdo narazí na toto fórum aby o tom dal vědět.

Jan Hlavac

26.10.2020 v 6:42

Dobrý den. Taktéž se přimlouvám za možnost odebrání bodů z uložené aktivity. Také se mi stává, že po sesednutí kola a jeho naložení do auta zapomenu záznam zastavit. Morálně by se přeci nejednalo o manipulaci se záznamem (jen odebírání, popřípadě rozdělení). Navíc bych obelhával maximálně sám sebe, proč bych to dělal. Děkuji.

Lregistrace

29.10.2020 v 15:30

Také se přidávám, stává se mi to téměř pravidelněo, že zapomenu stopaře vypnout a pak tam mám cestu autem.
Je to pak pro mne bezcené a cllou ji smažu. Vlastně je mi tak funkce aktivit na nic.

Tomas Srb

12.1.2021 v 16:32

Vznikl prakticky shodný požadavek https://napoveda.seznam.cz/forum/threads/123441/1 (Úprava zaznamená aktivity ve Stopaři)

(A oba jsou označeny jako "Solved" - to nám mnoho nadějí nedává :-( )

Irena Campinoo

31.10.2021 v 13:56

Bohužel se mi teď taky stalo, že jsem zapomněla Stopaře zastavit a mám tedy zaznamenanou i část trasy autobusem :( Nebylo by možné, pokud nechcete přidávat do aplikace funkci editace, využít funkci Pozastavení? Obdobně jako v případě, kdy se člověk zastaví, stejně tak by se Stopař pozastavil v případě, kdy se rychlost pohybu výrazně zvýší. Myslím, že naprogramovat by to šlo jednoduše.

Jan Buriánek

31.10.2021 v 23:23

Ještě jeden duplicitní požadavek je také zde https://napoveda.seznam.cz/forum/threads/73971/1 -- Jak uříznout trasu v aktivitách?
Napsal jsem tam, že je to možné obejít přes GPX, kliknutím v mapě na mé stránce oříznout a jde to naimportovat zpátky do aktivit a když se to povede, tak výchozí smazat.
Uznávám, není to úplně jednoduché, ale jde to.

Jan Buriánek

7.11.2021 v 23:12

relevantní
Ahoj,
zde je 10min video, jak na to, přes GPX.
https://gpxmapy.cz/video/zkraceni_trasy.mp4
video je ještě pro původní doménu, nově jsou stránky na všeříkající adrese www.gpxmapy.cz
Nejen na zkrácení stopaře :)

Vlastimil Vondrášek

11.11.2021 v 21:13

Jane Buriánku - díky moc, funguje to parádně. Udělalo mi to radost :-)

Jan Buriánek reagoval na příspěvek od Vlastimil Vondrášek

13.11.2021 v 21:13

:)

Aleš Kulhánek

8.2.2022 v 21:48

Je to boží! Proč jsem tuto stránku nevygooglil dříve? Děkuji autorovi! Takhle to přesně bývá nejlepší snad ve všem - když věci vznikají "odspodu". Někdo má problém a řeší ho až ho vyřeší. A pak ho nabídne k použití ostatním. Není ostuda ani když to je za nějaký rozumný peníz.

Jan Buriánek reagoval na příspěvek od Aleš Kulhánek

9.2.2022 v 12:42

Pozitivní ohlasy jsou pro mě nejlepší odměna! Děkuji :)

TOMÁŠ DROPPA reagoval na příspěvek od Jan Buriánek

17.2.2022 v 7:44

Je to skvělý, odstříhám si pár odjezdů a zkoriguju úlety GPSky, díky!

administrátor Petra reagoval na příspěvek od Jan Buriánek

13.1.2024 v 20:45

Bomba, DĚKUJI MOC!!!

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Editace aktivity - umazání části dat

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)