Fórum nápovědy

Seznam

Nabouráni se do účtu

Martin Tatarciak

11.6.2020 v 17:51

Dobrý den, dnes mi po přihlášení se do účtu Snakem@seznam.cz vyskočila hláška, že se k tomuto účtu přihlásil někdo ze Spojeného Kralovství, můžete to prosim ověřit a sdělit jaké operace na účtu při tomto přihlášení proběhly? Mám v mailu důležité dokumenty, smlouvy, fotky atd. používám mail už přes 20 let a žádný problém jsem zatím neměl. Děkuji za informaci a sdělení jak mám postupovat. Nerad bych, aby byly informace z mailu jakkoli zneužité !!!

Kaja 12 Michonkova

25.3.2022 v 18:16

dobry den asi před tydnem se my stalo že se my někdo dostal na muj email kajusa222@seznam.cz i na fb učet klara lic michonkova ani k jednomu se nemužu prihlásit pač ta osoba změnila na mem emailu tel číslo i adresu na zasiláni nového hesla tudíš nemám sanci se ani k jednomu svému učtu dostat rada bych z fb dostala aspon zpět své fotografie aby nebyly nějak zneužité a nevím jak poradíte ? dekuji

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Kaja 12 Michonkova

27.3.2022 v 11:03

relevantní
Dobrý den,

vzhledem k tomu, že jsou účty vedeny anonymně, tak obnova hesla je možná pouze přes formulář ZDE. Pokud u účtu byla předtím jiná ověřený emailová adresa pak na ni přišel email s možností vetovat (stornovat) změnu hesla.
Pokud tam nastavena nebyla a neznáte ani platné heslo ani ověřené údaje, pak se obávám, že se do účtu již nepřihlásíte, je mi líto.

Ivana

Dannic 8

27.3.2022 v 17:17

Dobrý den bohužel se mi někdo naboural do mého eimala a když si chci změnit heslo podle svého telefonu bohužel je tam úplně jiné než moje dá se s tím ještě něco dělat dekuji

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

29.3.2022 v 17:08

relevantní
Dobrý den,

zřejmě pro Vás nebudu mít dobrou zprávu. Pokud neznáte aktuálně platné heslo a formulář ZDE vám nabízí pouze neaktuální telefonní číslo tak obnova hesla nebude možná a jedinou možností jak se do schránky přihlásit zůstává zkoušet různé formy hesla u přihlášení nebo se podívat, zda nejste v nějakém prohlížeči trvale přihlášen, je mi líto.

Ivana

Kk Bihari reagoval na příspěvek od Jana Podroužková

3.5.2022 v 9:13

Dobrý den mám stejný problém nemůžu se dostát do emailu Lebo nemám aktuální číslo. Můžete mi prosím poradit

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Kk Bihari

5.5.2022 v 12:02

Dobrý den,

zde bude záležet na tom, co přesně Vám to hlásí, když se přihlašujete?

Ivana

ROSENBERGRM 1

23.5.2022 v 20:26

relevantní
Dobrý den , někdo se mi naboural do účtu email ..a mám nastavené u účtu starý mobilní číslo na který mi má prijit kód ale mám nové číslo na mobil a zkrz starý číslo se nemohu dostat ke svému email účtu rosenbergrm@seznam.cz

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od ROSENBERGRM 1

25.5.2022 v 11:13

relevantní
Dobrý den,

píše to přímo, že se do účtu zřejmě přihlašuje někdo cizí? Pokud ano, tak v tomto případě se prosím obraťte na technickou podporu online ZDE v pracovní době 8:00 - 16:30 hod v pracovní dny. Kolegové prověří, proč došlo k blokaci a jistě naleznou řešení situace i když již nemáte dané číslo.

Ivana

Tomáš Mádr

28.5.2022 v 12:44

Dobrý den, dnes mi přišel email z mé vlastní adresy že byl můj mail hacknuty, dokonce napsal i mé heslo. Co bych s tím měl dělat dekuji

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Tomáš Mádr

30.5.2022 v 11:28

relevantní
Dobrý den,

pokud je heslo platné, tak doporučuji nejlépe ihned změnu hesla a zkontrolovat si, že nastavené údaje pro obnovu (telefon, záložní email) jsou v pořádku. Rovněž doporučuji kontrolu zařízení antivirem.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Nabouráni se do účtu

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)