Fórum nápovědy

Seznam

Nezobrazují se mi Sreality

Lacinema

12.5. 2020 v 21:26

Dobrý den
Nejdou mi Sreality.. stranku to načte, vše v prohlížeči vypadá normálně, ale vidím jen bílou stránku a nemůžu vůbec nic dělat. Přitom odkazy na jednotlivé inzeráty se mi zobrazují normálně, nejde jen úvodní stránka a hledání.. co s tím? Děkuji

Martin 2 Helpdesk • Moderátor

12.5. 2020 v 21:38

Dobrý večer,

právě jsem načtení stránek https://sreality.cz/ vyzkoušel ve všech podporovaných prohlížečích a domovská stránka Sreality.cz se vždy načetla. Na jejím pozadí se ale načítá reklamní grafika a je celkem běžné, že různé blokátory reklam udělají chybu a díky blokaci některé z reklam nezobrazí správně celou stránku, resp. i nezobrazí vůbec.

Zkuste si v prohlížeči prověřit a dočasně vypnout všechny doplňky a rozšíření a načtěte stránku Srealit poté. Pokud by to nepomohlo, zkuste na chvíli vypnout vaše bezpečnostní řešení, např. firewall nebo nějaký další software, který by mohl do komunikace mezi vaším prohlížečem serverem Sreality.cz zasahovat (různé balíčky antivir-firewall-antispyware apod.).
Třeba to dříve fungovalo, ale v rámci nějaké aktualizace rozšíření nebo bezpečnostního programu to fungovat přestalo.

V části Internetové prohlížeče hledejte nápovědy "Pluginy a rozšíření", v každém prohlížeči je to nastavení trochu odlišné a neuvedl jste, v jakém prohlížeči potíže sledujete.

https://napoveda.seznam.cz/cz/email/o-internetovych-prohlizecich/o-prohlizecich/

Nebo si také zkuste v prohlížeči promazat dočasné soubory/cache, prohlížeč si pak bude muset načíst celou stránku úplně znovu.
Hledejte pak tedy nápovědy pro "Smazání dočasných souborů a cookies"

Václav Horký

11.6. 2020 v 18:29

Dobrý den,
mám stejný problém trvající již cca. 2.měsíce. Nepomáhá vůbec nic.
Horký V. UA:Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/81.0.4044.138 Safari/537.36 OPR/68.0.3618.125

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Nezobrazují se mi Sreality

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)