Fórum nápovědy

Seznam

zobrazení příloh v e-mailu bez ukládání

Petr Šťástka

28.1. 2020 v 23:03

Dobrý den, chci se zeptat, jestli nemáte někdo návod, jak a kde nastavit to, aby když přijde v e-mailu třeba soubor v pdf a přímo v e-mailu kliknu na "Zobrazit", aby se tento soubor pouze zobrazil? Aktuálně bez ohledu na to, jestli kliknu na "Stáhnout" a nebo na "Zobrazit" ,se příloha vždy stáhne a zobrazí se okno kam chci přílohu uložit. Na mém starém počítači jsem s tím nikdy neměl problém. Bojuji s tím až nyní, kdy jsem zakoupil nový počítač.
Na počítači mám Win 10, prohlížeč Chrome a e-mail na Seznamu.
Děkuji za radu

Josef Hejcman

29.1. 2020 v 18:56

Já mám notebook ASSUS starý 3 roky.A používám SEZNAM.cz jako výchozí prohlížeč společně s mailovou schránkou na seznamu.Vždy,když dám přílohu-soubor v mailu zobrazit,ta se mi objeví na celé obrazovce.Když dám možnost stáhnout,tak se mi stáhne kam potřebuji......Požívám také WINDOVS 10.U vás je asi problém,že se na Seznam.cz do mailu přihlašujete přes vyhledávaž Chrom-Googlee.Josef Hejcman

Ondra Helpdesk • Moderátor

30.1. 2020 v 09:05

relevantní
Dobrý den,

doporučuji se podívat do nastavení Chrome. Klikněte na 3 tečky v pravo nahoře - Nastavení - úplně dole klikněte na Rozšířená nastavení a vyhledejte sekci Ochrana soukromí a zabezpečení zde klikněte na Nastavení webu vyhledejte Dokumenty PDF a klikněte na to. Objeví se nastavení - Namísto automatického otevírání souborů PDF v Chromu je stahovat a to pokud je to zaplné vypněte.

S pozdravem
Ondra
Helpdesk

Petr Šťástka reagoval na příspěvek od Ondra Helpdesk

11.2. 2020 v 23:00

Dobrý den Ondro,
je to tak jak jste napsal.
Nyní už to dělá to co má, tedy to co chci.
Děkuji za pomoc

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

zobrazení příloh v e-mailu bez ukládání

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)