Fórum nápovědy

Seznam

Částka v mailovém upozornění o vystaveném dokladu

Adam Kučera

12.1. 2020 v 17:23

Dobrý den,
využívám Sklik na svých stránkách (jsem tedy "Sklik partner") a vyplácíte mi proto provizi. Chtěl jsem se zeptat, jestli neuvažujete o přidání informace o částce, na kterou je vystavený doklad, do informačního mailu, nebo aspoň přiložení PDF dokladu jako přílohy k mailu. V současné době je tam jen odkaz do administrace.

Jde o to, že když mi vystavíte daňový doklad, musím ho zaevidovat do svého účetnictví kvůli dani z příjmu, a takto je to poměrně hodně klikání a opisování čísel. Kdyby se částka objevila rovnou v mailu nebo aspoň v příloze, mohl bych ji nějak automaticky zpracovat a i automaticky evidovat v účetním software s využitím API (konkrétně používám Integromat pro automatizaci a Fakturoid pro fakturaci).

Díky za odpověď!
Adam Kučera

Jana Helpdesk • Moderátor

29.1. 2020 v 10:11

relevantní
Dobrý den,

prosím, kontaktujte nejlépe kolegy z Sklik Partner, kde vám mohou mohou k tomuto podnětu poskytnout komentář. V rámci technické podpory Peněženky, která se zabývá zejména dobíjením kreditu, nemáme potřebné informace. Můžete jim napsat přes kontaktní formulář nebo zavolat na 234694111, volba č. 6.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den
Jana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

Částka v mailovém upozornění o vystaveném dokladu

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)