Fórum nápovědy

Seznam

Heslo

Martin Běhounek

3.12.2019 v 11:15

Dobrý den,

zajímalo by mě, jak můžu dostat heslo ke svému emailu, kteréhu jsem dal vtipné jméno martin.uk@email.cz tak se mi několikrát stalo, že mi heslo prolomil nějakej nenechavej hacker. Moje reakce po asi 2 obnovách byla vytvoření hesla dostatečně silého čísla-písmena-znaky a poznamenal jsem si ho samořejmě někam do Excelové tabulky, kterou ted němůžu na disku najít. Heslo jsem meyitim asi zapomněl, respektive je možné, že byl účet znovu napaden a heslo, které si pamatuji, bylo sice správně, ale už není pod mou kontrolou. Nevadé, mám tam přece svoje telefonní číslo. jenže jsem si tam idiot zadal v rychlosti číslo i s předvolbou 420 což mi neumožnilo zadat celé telefonní číslo (prostě jsem rychle naklepal 12 číslel včetně předvolby a nevšimnul si, že ty poslední 3 prostě chybí) - čili přes tento krok se nedostanu. Je moné, že v následujícím kroku mám zadán záchranný email, ale to už se nedozvím. Co tedy dělat? Administrátorům seznamu mohu ríct přibližný rok založení emailu (asi před 10 lety), mohu uvést rok narození (1975 plus minus 2 roky - pokud jsem ho pravdivě vyplnil), mohu dodat posledni 3 chybějící čísla na telefonní zabezpečení ***. A jistě i jiné detaily, které jako jediný majitel emailu znám. Je samozřejmě otázka, jestli to někoho zajímá. Za pomoc administrátorům děkuji. S pozdravem Martin Běhounek

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

10.12.2019 v 16:42

relevantní
Dobrý den,

to, že tam ve formuláři poslední 3 čísla při obnově hesla chybí je v pořádku. Ve formuláři je právě třeba poslední 3 číslice doplnit a až poté se vám vygeneruje kód pro obnovu hesla. Doporučuji tedy znovu projít formulář ZDE a pečlivě si přečít řádky začínající "Zadejte prosím poslední trojčíslí svého.."

Pěkný den,

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Heslo

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)