Fórum nápovědy

Seznam

zobrazení ročního kalendáře

Eva Kindlová

26.11. 2019 v 13:19

Dobrý den, vytvořila jsme si sdílený kalendář s další e-mailovou adresou k zapisování společných událostí a jde mi o to, zda když si zobrazíme roční kalendář ( já i sdílená osoba, má právo dopisovat) zda se uvažuje o nějakém viditelnějším zvýraznění dnů, kdy mám vytvořenou událost. Prozatím pod datem je nějaký skoro malinkatý puntík, který není po zobrazení ročního kalendáře skoro vidět. Můj dotaz směřuje k tom, jak jednoduše můžeme vidět na ročním kalendáři všechny zadané události. V příloze zasílám vyobrazen kalendář a skoro nic vidět ( mám zapsanou událost od 26.7.-2.8.2020 a kdybych o ní nevěděla tak jí nenajdu) Třeba aby všechny dny s danou událostí byly celá zabarvená aby byly na první pohled vidět Nebo dělám něco špatně .. děkuji za odpověď

Jana Helpdesk • Moderátor

26.11. 2019 v 14:04

relevantní
Dobrý den,

v tomto případně neděláte vůbec nic špatně, je to skutečně tak, že v ročním zobrazení se u dní, na které je naplánována nějaká událost, objevuje pouze šedá tečka. Ta má za cíl pouze naznačit, že máte v daný den nějaké plány. Pro bližší plánování už se počítá s jiným zobrazením – například měsíčním, kde vidíte konkrétní události pro dané dny a mnohem více.

Zcela rozumíme, že se může hodit výraznější označení událostí v ročním přehledu. Námět proto zvážíme, do budoucna se budeme zabývat i nápady na úpravy ročního zobrazení. Nové funkce a vylepšení Kalendáře jsou v tuto chvíli prioritou.

Děkujeme za zpětnou vazbu.

Přeji pěkný den
Jana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)

zobrazení ročního kalendáře

Přiložené přílohy

Zbývá 12MB (z 12MB)