Fórum nápovědy

Seznam

Diskusní fórum

Milan Hausdorf

11.10. 2019 v 11:06

Dobrý den,
v podmínkách pro uživatele diskusního fóra pod uveřejněnými články píšete, že každý jednotlivec může vložit max. 3 příspěvky a zavazuje se zdržet se jakéhokoli napadání, vulgarit, ap. Já zatím registrován nejsem, ale při pročítání diskusí zjišťuji, že běžní diskutující vkládají příspěvků neomezený počet a místo aby se věnovali tématu napadají jeden druhého.
Jak to tedy je?
Děkuji za odpověď, Hausdorf.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

21.10. 2019 v 10:47

relevantní
Dobrý den,

v tomto případě doporučuji obrátit se na kolegy přímo ze sportu na adrese sport@sport.cz, informace ohledně diskusí zde nemáme.

Ivana

Miroslav Šimice

12.11. 2019 v 22:22

Milane! Omezení je na novinky.cz: 2 příspěvky po 1 000 znacích, přičemž filtr hlídá některé zakázané výrazy a s nimi ti nevezme příspěvek. I když kupodivu spoustu těch urážlivých pouští!
Sport. cz není zatím omezen počtem příspěvků, jen 400 znaky a zde žádný filtr zjevně není. Ale můžeš to nahlásit a občas to i smáznou. Ale zda to dělá robot či člověk netuším. A mohou tě zde i na novinkách či na streamu dočasně zablokovat.
Pokud si stáhneš mobilní aplikaci, tam není omezen počet znaků, ale nelze tam kopírovat jiný příspěvek či nahlašovat,
zato vidíš i to, co bylo na normální stránce smazáno a neplatí tam BAN. Podmínky jeho udělování jsou tajuplné. Někdy ani není zjevné za co byl, dokonce už se to ani nikdo neobtěžuje sdělit, zatímco jiní to tam zaplevelí fakt jadrnými výrazy a tvrdě se urážejí a jsou tam dál! Škoda, že neexistuje možnost je skrýt, jejich přínos do diskuze je nulový!

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Diskusní fórum

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)