Zimní mapový podklad

Zimní mapový podklad nabízí podrobné informace a popisy sjezdovek, běžeckých tras, zimního tyčového značení a další doplňkový obsah.

Běžkaři zde najdou informace o trasách, jejich odlišení podle druhu (páteřní magistrály, udržované stopy, turistické stopy, závodní tratě), horské tyčové značení a němé značky, které znázorňují zásadní cíle Krkonoš. Samozřejmostí je také využití plánovače tras se zobrazením výškového profilu trasy..

U lyžařských areálů je znázorněno vedení vleků a trasy jednotlivých sjezdovek, včetně jejich odlišení podle barvy a obtížnosti. U sjezdovek a vleků jsou uvedena obecně užívaná jména informace, zda disponují nočním osvětlením. V mapě uživatelé najdou i známé snowparky, bobové dráhy a také blízká parkoviště. Najdete zde také lavinové svahy.

Podrobné informace ke konkrétním značkám na mapě naleznete v legendě zimní mapy.
 

3D zimní mapa

Zimní mapu si můžete prohlédnout i ve 3D pohledu.
Pokud máte jako aktuální mapový podklad zvolenou zimní mapu, stačí pouze kliknout na tlačítko "3D pohled". Pokud máte jako mapový podklad zvolenou základní, turistickou či leteckou mapu, nejprve klikněte na tlačítko "3D pohled" a pomocí tlačítka "Změnit mapu" zvolte zimní mapový podklad.

Bližší informace o 3D pohledu »


 

Úsek běžkařské trasy

V zimním podkladu můžete najít, na určitých trasách, informace o jejich údržbě, kdy byla cesta naposledy upravena. Trasy, o kterých máme informace, se zobrazují v mapě tučně a čas od poslední údržby můžete odlišit již podle barvy trasy. Data jsou v mapě od začátku zimní sezóny, kdy rolby začínají upravovat trasy a zůstávají dokud jsou trasy upravovány.
Tyto informace poskytujeme ve spolupráci se serverem bilestopy.cz, Jeseniky.cz, Skimapa.cz, Karlovarský krajPomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás