Videonápověda

 

Změna účtu, ze kterého se čerpá kredit


Účet peněženky slouží k úhradě částky za uskutečněné prokliky do e-shopu ze služeb Seznam.cz. Občas se stane, že je potřeba čerpat kredit z jiné peněženky a účet peněženky v administraci Zboží.cz změnit. Jak daný účet změnit, se dozvíte ve videonávodu. 


 

 Změna URL XML feedu


Změnu URL XML feedu lze snadno provést v administraci Zboží.cz. Před změnou doporučujeme zkontrolovat správnost XML feedu ve validátoru, abyste měli jistotu, že XML feed v pořádku zpracujeme.
 

 

 Nastavení výdejních míst


Někteří zákazníci si nechtějí nechat zásilku zaslat domů, ale chtějí si ji vyzvednout v kamenné prodejně a nebo na spřátelených výdejních místech. Proto je důležité tyto zákazníky zaujmout a informace o výdejních místech doplnit.


 

 Nastavení dopravy


Informaci o ceně dopravy už berou zákazníci jako samozřejmost. U nabídky e-shopu hodnotí, za kolik je e-shop schopen zásilku doručit přímo do jeho rukou. V případě, že informaci o dopravě nebudete mít uvedené, může zákazník nakoupit na konkurenčním e-shopu. Jak nastavit informace o dopravě v administraci, se dozvíte ve videonápovědě.
 

 

 Nastavení aukce podle prodejních cen


Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak nastavit aukční prokliky, je v administraci Zboží.cz pomocí cenových rozsahů. Stačí, abyste rozdělili cenové rozsahy podle prodejních cen položek, které inzerujete, a my vám podle nastavené ceny za proklik upravíme pozice u položek ve výsledcích hledání na Zboží.cz. Stačí nastavit aukční prokliky podle videonávodu.


 

Nastavení doručení do Vánoc


Ikonka dárečku před Vánoci znázorňuje, že balíček stihnete zákazníkovi doručit před Štědrým dnem. V administraci Zboží.cz stačí pouze nastavit nejzazší datum a hodinu objednání pro položky, které máte skladem, doručíte do 3 dnů nebo do týdne. Jak nastavit doručení do Vánoc zjistíte ve videonávodu.