Párovací nástroj

Párovací nástroj slouží pro napárování nabídek, které se nenapárovaly automaticky.
Dále je vhodný pro úpravu nekvalitního napárování vašich nabídek na produkty v naší databázi.
V případě, že není v databázi Zboží.cz vhodný produkt k napárování, lze Párovací nástroj využít k vytvoření produktů nových.
Nápověda v PDF


Přístup do Párovacího nástroje

Párovací nástroj je dostupný v Administračním rozhraní na dvou místech:

1. Ze záložky v horní části Administračního rozhraní2. V záložce Provozovna u konkrétní provozovnyRozhraní párovacího nástrojeOprava chybného párování

Opravu chybného párování lze provést výběrem vhodného produktu v pravé části a kliknout na tlačítko „Napárovat“Ruční napárování nabídky

Připárování nenapárované nabídky probíhá stejně jako oprava chybného napárování. Výběrem tlačítka „Napárovat“ u produktu odpovídajícího nabídce.Zpětná kontrola vybraných nabídek napárováníPo vytvoření požadavku k napárování se přeřadí nabídka do záložky „vybrali jste k napárování“. V tento moment přechází vyhodnocení požadavku na administrátora Zboží.cz (více v sekci Jak jsou požadavky zpracovávány)

Žádost o vytvoření nového produktu

V případě, kdy systém nenabídne vhodný produkt pro napárování nebo nedokáže vyhledat vhodný produkt pro napárování, je možnost vytvořit požadavek na založení nového produktu na Zboží.cz.
Požadavek na vytvoření produktu
Podoba navrhovaného názvu produktu musí odpovídat pravidlům pojmenování nabídek. Obrázek zdrojové nabídky a navrhovaný popisek musí odpovídat správné podobě vytvořeného požadavku na založení produktu.

Nápověda ke stažení v PDF