Přehrávání a ovládání

Automatické přehrávání

Videa a pořady se po výběru nebo po otevření stránky automaticky spustí a přehrávají.
 

Ovládání a ovládací prvky

Velikost okna přehrávače se sama přizpůsobuje velikosti okna prohlížeče. Pokud tedy budete měnit velikost okna prohlížeče, ve kterém je přehrávač Stream.cz načten a zobrazen, velikost přehrávaného videa se bude také automaticky měnit.

Ukázka stránky s přehrávačem

Posunutím kurzoru myši do okna s přehrávaným videem se zobrazí lišta s ovládacími prvky a ukazatelem průběhu přehrávání:
 
 • Ikona nastavení hlasitosti Kliknutím kurzorem myši na tento ovládací prvek lze ovládat hlasitost přehrávaného videa. Kliknutím přímo na ikonku reproduktoru lze zvuk zcela vypnout.
 
 • Nastavení kvality videa a zobrazení titulkůPo kliknutí na ikonu ozubeného kolečka se zobrazí nabídka s volbou kvality zobrazovaného videa.

  Ikona nastavení

   

  Upozornění: Vyšší kvalita obrazu je náročnější na rychlost internetového připojení.


   

 • Ikona nastavení hlasitosti Kliknutím na ikonku popsaného listu lze zapnout či vypnout zobrazování titulků v okně videa. Aktivní titulky josu znázorněny i červeným podtržením ikonky.
Ikona nastavení hlasitosti

 
 • Ikona zvětšení okna přehrávače Kliknutím na tlačítko s šipkami zvětšíte okno s přehrávaným videem na celou obrazovku. V režimu celé obrazovky pak stejným tlačítkem videom znovu zmenšíte na původní velikost.
 
 • Pod přehrávaným videem se zobrazuje ukazatel průběhu přehrávání s grafickým znázorněním již uplynulého a zbývajícího času přehrávání. Kliknutím do libovolné části této časové osy se můžete přesunout na požadované místo ve videu.

  Průběh přehrávání
 
 • Ikona tlačítka pauza Kliknutím do okna přehrávače pozastavíte přehrávané video. Toto je znázorněno tlačítkem pauzy v okně přehrávače.
 
 • Ikona tlačítka pauzaZnovu spustit přehrávání videa můžete kliknutím na ikonku spuštění přehrávání.
 

 

Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás