Přehrávání a ovládání

Automatické přehrávání

Videa a pořady se po výběru nebo po otevření stránky automaticky spustí a přehrávají.

Ovládání a ovládací prvky

Velikost okna přehrávače se sama přizpůsobuje velikosti okna prohlížeče. Pokud tedy budete měnit velikost okna prohlížeče, ve kterém je přehrávač Stream.cz načten a zobrazen, velikost přehrávaného videa se bude také automaticky měnit.

Ukázka stránky s přehrávačem

Posunutím kurzoru myši do okna s přehrávaným videem se zobrazí lišta s ovládacími prvky a ukazatelem průběhu přehrávání:

Ikona nastavení hlasitosti Kliknutím kurzorem myši na tento ovládací prvek lze ovládat hlasitost přehrávaného videa. Kliknutím přímo na ikonku reproduktoru lze zvuk zcela vypnout.

Ikona nastavení Po kliknutí se v okně videa zobrazí následující nabídka s volbou kvality zobrazovaného videa a možností zapnout zobrazování titulků u pořadů a videí, které titulky podporují.

Upozornění: Vyšší kvalita obrazu je náročnější na rychlost internetového připojení.

Nastavení kvality videa a zobrazení titulkůIkona zvětšení okna přehrávače Kliknutím na tlačítko s šipkami mířícími od sebe zvětšíte okno s přehrávaným videem na celou obrazovku.

Ikona zmenšení okna přehrávače Kliknutím na tlačítko s šipkami mířícími k sobě okno s přehrávaným videem znovu zmenšíte na původní velikost.Pod přehrávaným videem se zobrazuje ukazatel průběhu přehrávání s grafickým znázorněním již uplynulého a zbývajícího času přehrávání. Kliknutím do libovolné části této časové osy se můžete přesunout na požadované místo ve videu.

Průběh přehráváníIkona tlačítka pauza Ikona tlačítka pauza v IE Kliknutím do okna přehrávače pozastavíte přehrávané video. Toto je znázorněno tlačítkem pauzy v okně přehrávače.

V moderních verzích prohlížeče Internet Explorer lze přehrávání videa pozastavit klávesou Mezerník (Space), případně kliknutím pravým tlačítkem myši do okna přehrávače a v menu volbou "Pozastavit".


Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás