Nabídka pořadů a videí

Ikona zobrazení nejnovějších videí Kliknutím na horní ikonu "Nejnovější videa" se otevře nabídka dostupných videí a pořadů k přehrávání, seznam oblíbených pořadů a videí a pole pro vyhledávání.


 

Nejnovější videa

Pod touto položkou jsou dostupná všechna videa pro přehrávání. Kliknutím na některé z videí se rovnou zobrazí okno přehrávače a začne se přehrávat vybraný pořad. Po skončení videa se automaticky načte video následující. Všechna videa a pořady jsou řazena podle data svého vydání, od nejnovějšího po nejstarší.

Seznam všech videí

 

Pořady

V této nabídce jsou pod svými ikonami a logy dostupné jednotlivé pořady se všemi svými dostupnými epizodami. Volbou daného pořadu se otevře nabídka se seznamech všech dostupných epizod pořadu. Epizody jsou řazeny od nejnovějších po nejstarší.

Seznam pořadů a epizod

 

Moje oblíbené

Ve svých oblíbených můžete mít své nejoblíbenější pořady vždy po ruce. Přidání oblíbeného videa se provádí kliknutím na tlačítko "Přidat do oblíbených", které je umístěno pod každým přehrávaným videem.

 

Vyhledávání

Vyhledávací pole v malé velikosti Kliknutím do políčka vyhledávání se pole zvětší. Zadáním dotazu a potvrzením se provede vyhledání a zobrazení všech nalezených výsledků.

Vyhledávací pole velké velikosti

 

Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás