Trendy v hledání bytů

Trendy v hledání bytů na Sreality.cz

Sreality.cz nabízí prostor pro všechny, kdo prodávají, pronajímají či kupují nemovitost. Aktuálně je tu k nalezení 97 378 nemovitostí inzerovaných realitními kancelářemi nebo jednotlivci. Na Sreality.cz jsme měli v březnu 2018 průměrně 92 637 v inzerátů, na které jsme odeslali 86 958 poptávek.

Sreality.cz jsou nejnavštěvovanější web v oboru u nás. Návštěvnost je auditovaná nezávislou společností a statistiky jsou přístupné veřejnosti na www.netmonitor.cz.

Díky grafu uvidíte, které dny chodí lidé na Sreality.cz hledat nemovitosti. Topování produktu vám za 25 Kč bez DPH umožní dostat váš inzerát na lepší pozici. Chcete-li mít jistotu, že váš inzerát bude na vyšší pozici celý den, čímž získáte o 20% víc návštěvnosti než u běžného inzerátu, můžete již od 25 Kč bez DPH na den využít TIP regionu.

Do vyšší pozice můžete také vložit více inzerátů daného typu. Kombinací těchto dvou produktů navíc můžete dosáhnout rychlejšího prodeje vaší nemovitosti. Topováním a TIPem regionu mimo jiné oslovíte i prodávající, kteří teprve správnou realitní kancelář hledají.

Pomocí Topování a TIPu regionu máte možnost získat současně konkurenční výhodu při náboru nemovitostí, kdy prodávajícímu můžete produkt nabídnout jako službu navíc, která vám může pomoci nemovitost získat do prodeje. Nebojte se obrátit na svého obchodního zástupce, který vám rád pomůže se správným nastavením celého inzerátu.


Za posledních 6 měsíců vzrostl počet hledání v kategorii bytů 1+kk téměř o 15 %, byty 2+kk o 9 % a byty 3+kk o 7,5 %. Nejmenší nárůst v hledanosti evidujeme u bytů s dispozicí 3+1.