Aktivace přístupu

Aktivujte si svůj přístup do Administrace Sreality.cz ve 3 jednoduchých krocích a ihned můžete začít vkládat nové inzeráty:

Nejprve se vás zeptáme na vaše IČ, kterým jste se zaregistrovali na Firmy.cz, a ověříme si, že jste zařazeni ve realitních kategoriíPokud ještě nemáte zápis v databázi Firmy.cz, můžete svoji firmu přidat zdarma

Pak vám na email uvedený u vašeho firemního zápisu zašleme zprávu s jednorázovým ověřovacím odkazem. Budete tak mít jistotu, že je váš přístup do Administrace v bezpečí.

Nakonec napojíme vaši Peněženku, která je autorizovaná na shodné IČ. Nezapomeňte také potvrdit, že souhlasíte se Všeobecnými obchodními podmínkami a přiložit (ve formátu PDF) podepsaný a naskenovaný dokument Ujednání k inzerci na serveru Sreality.cz (ke stažení v PDF). 

Pro získání přihlašovacích údajů je nutné použít založený email na Seznam.cz, případně email od jiného poskytovatele zde ověřit a na tomto emailu mít založenou Peněženku. Email, na kterém budete mít založenou peněženku pak následně nepůjde použít při založení makléře v administraci. Peněženkový email nebude nikde zveřejněn. 

Přihlašovacím heslem do vašeho účtu je heslo, které používáte již nyní pro přihlášení do emailu Peněženky. Pokud jste si Váš email registrovali pro služby Seznam.cz, použijte heslo, které jste si při registraci zadali.

Pomohl Vám tento článek? Ne