Co je Seznam Pošťák?

Seznam Pošťák vypadá jako ikona obálky v pravém dolním rohu v liště Windows.

 • Zrychlený přístup k emailové schráce. Jednoduše kliněte na obálku v pravém dolním rohu obrazovky  v liště Windows. Po kliknutí se vám otevře Váš oblíbený prohlížeč a v něm čtení Vašich emailů.
 • Upozornění na nový email. Když vám přijde nový email, tak se vám v pravém dolním rohu obrazovky zobrazí okénko s náhledem příchozí zprávy. Pokud Vám dorazí více zpráv, tak se Vám zobrazují jedna po druhé jako slideshow.


  • Jaké e-mailové schránky pošťák podporuje?

   Nový Pošťák podporuje všechny možné emailové schránky (seznam, email, firmy, lide, centrum, gmail, volny,...). V podrobnějším nastavení si dokonce můžete nastavit přístup k vlastní emailové schránce nebo dodefinovat přístup k novému freemailu.

   Nastavení přístupu k emailu.

   Při prvním spuštění Pošťáka nebo v nastavení nastavíte emailovou adresu, kterou chcete pravidelně kontrolovat. Emailová adresa a heslo se uloží v počítači, takže při příštím spuštění počítače už Vám  pošťák funguje.

   Upozornění: Pokud na Vašem počítači pracuje ještě někdo jiný, tak by se přes pošťáka mohl dostat k Vaší emailové schránce. V takovém případě nastavte pošťáka, aby si nepamatoval heslo. Při každém spuštění pošťáka budete muset zadat heslo do Vaší emailové schránky. Pošťák si bude heslo pamatovat pouze dokud ho nezavřete nebo dokud se neodhlásíte  z Windows. Druhou možností je používat uživatelské profily ve Windows. Každý uživatel počítače může mít svůj profil. Pokud máte nastaveno  heslo pro přihlášení, tak se nikdo jiný k Vašim datům nedostane.

   Pomohl Vám tento článek? Ne

   Kontaktujte nás