Přečíst později na Seznamu

Také při procházení internetu nacházíte články a videa, které byste si chtěli přečíst a prohlédnout, ale právě na ně nemáte čas a ukládat si odkazy nemůžete nebo na ně později zapomenete?

Právě proto máte nyní možnost uložit si články a videa na později a vrátit se k nim až tehdy, kdy na ně budete mít skutečně čas. Uložené články naleznete vždy na domovské stránce Seznam.cz, už se vám nikam neztratí a vždy je tak budeme mít po ruce.

Možnost ukládat si stránky na později naleznete v našem Seznam prohlížeči na zařízeních pro Windows, macOS, Android a iOS. Postup je velmi jednoduchý:
 
 1. Přihlaste se do Seznam prohlížeče na počítači nebo v aplikaci vaším Seznam účtem.
 2. Přejděte v Seznam prohlížeči na libovolnou stránku a v adresním řádku vlevo nahoře klikněte na ikonku .

  V prohlížeči na počítači:


  V mobilním prohlížeči:

   
 • Stránka se přidá do seznamu článků na později.
 

Tip:

Přidat stránku k přečtení na později můžete i kliknutím pravým tlačítkem na libovolný odkaz na stránce a volbou možnosti Přečíst později na Seznamu.
 
 1. Uložené články následně naleznete na své přihlášené stránce Seznam.cz.

  Naleznete je v boxíku Služby s číslem nepřečtených přidaných článků...  ...a zároveň se přidané články na později zařadí i mezi ostatní Další zajímavé články z českého internetu.


   
 2. Po otevření seznamu uložených článků z boxíku Služby se zobrazí okno se všemi uloženými nepřečtenými články i těmi již přečtenými, které naleznete v záložce Archiv.

 

Poté, co otevřete článek, se tento automaticky zařadí do Archivu.

Pokud chcete ze seznamu nějaký článek odstranit, nebo z archivu vrátit článek mezi nepřečtené, stačí najet kurzorem myši do pravé části u nadpisu, kliknout na zobrazenou šipečku a vybrat si z menu.
Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás