Tlapky - Zvýhodnění inzerátu

K čemu tlapka slouží?

Díky tlapce si váš inzerát udrží lepší pozici, pomaleji propadává a uvidí ho více uživatelů.

Každý nově vložený inzerát se zobrazí v horních pozicích výpisu, nové inzeráty ho postupně vytlačují dolů. Inzerát s tlapkou se objeví hned na první pozici a posouvá se po zvýhodněných pozicích, které jsou určené smluvními podmínkami. Odsunout na další zvýhodněnou pozici ho může pouze nověji tlapkovaný inzerát. Tlapkované inzeráty se tedy posouvají pomalu, zatímco netlapkované propadávají mezi nimi


Jaká je platnost tlapky?

Tlapka je platná 7 dní. Po tuto dobu se inzerát posouvá pouze po zvýhodněných pozicích a to jen když je vložen další tlapkovaný inzerát. Po uplynutí sedmi dnů se inzerát dále zobrazuje jako nezvýhodněný a posouvá se vždy, když je vložen nový inzerát.

Inzerát můžete zvýhodnit hned při vložení nebo kdykoliv během jeho platnosti. Bez ohledu na to, kdy byl inzerát vložen a na jaké pozici se nacházel, přesune se automaticky na první pozici a jeho platnost se prodlužuje na dalších 30 dní ode dne zvýhodnění.

V určitou chvíli můžete mít na jednom inzerátu vždy jednu tlapku, jakmile její platnost vyprší, můžete ho zvýhodnit znovu.
Počet tlapkovaných inzerátů není omezen.


Kolik tlapka stojí a jak ji zaplatit?

  • Při platbě pomocí SMS stojí tlapka 39 Kč.
Pro využit této možnosti je nutné mít aktivovanou službu Premium SMS. Pokud ji na svém telefonním čísle nemáte nebo si nejste jisti, kontaktujte svého mobilního operátora.

  • Při platbě ze Seznam Peněženky stojí tlapka 29 Kč.
Pro využití této možnosti je nutné mít předem nabitý kredit v kapse Drobné platby. Objednávku můžete vytvořit po přihlášení na adrese http://klient.seznam.cz nebo po prokliku tlačítka "Přejít do Seznam Peněženky", které najdete na Sbazaru na stránce s uživatelským nastavením nebo během topování inzerátu.


Jak zvýhodnit inzerát?

Otevřete si stránku Moje inzeráty.
Klikněte na ikonu šedivé tlapky nad inzerátem, který chcete zvýhodnit.
Zvolte způsob platby a postupujte podle instrukcí na obrazovce.
Měl jsem tlapkovaný inzerát, ale byl mi zamítnut.

O tlapku ze zamítnutého inzerátu nepřijdete.
Najdete ji na svém Sbazaru jako volnou tlapku, kterou můžete využít pro topování libovolného inzerátu.
Za využití volné tlapky již samozřejmě nic neplatíte a tlapka má platnost opět celých 7 dní.
Využití volné tlapky najdete jako třetí možnost vedle standardních dvou možností platby za tlapku.


Pomohl Vám tento článek? Ne