Moje nabídky

 
  • Počet nabídek
Pod nadpisem "Moje nabídky" vidíte počet, kolik inzerátů máte zveřejněných.
Po kliknutí na tlačítko v levé horní části "Neaktivní" si zobrazíte pouze ty inzeráty, které jsou neaktivní. Vypršela jim 30 denní platnost nebo jste je sami stáhli z nabídky.
Podle pravidel je povolené mít maximálně 500 aktivních inzerátů, pomocí této záložky tedy můžete snadno sledovat, zda jste nepřesáhli povolený limit.

  • Zobrazení inzerátu
U každého zveřejněného inzerátu máte uvedený jeho celkový počet zobrazení.
 
  • Platnost inzerátu
Každý inzerát má platnost 30 dnů, během kterých se zobrazuje na webu, pokud nedojde k jeho vypnutí nebo smazání. Platnost  inzerátu máte uvedenou v náhledu na nabídku, pod cenou vašeho zboží.

Akce nabídky

Menu akcí si můžete rozkliknout u jakékoli vaši zveřejněné i neaktivní nabídky. Akce nabídky se vám ukážou po kliknutí na tlačítko tři teček v pravém horním rohu nabídky. Inzeráty můžete pomocí těchto akcí zvýhodnit, upravit, deaktivovat nebo smazat.

  • Topovat 
Topováním si můžete zvýhodnit váš inzerát. Více o topování se dočtete zde
 
  • Upravit 
Po kliknutí na tuto možnost se otevře formulář, ve kterém můžete změnit libovolné informace v inzerátu.
Pomocí tlačítka "Zveřejnit změny“ se změny v inzerátu uloží.
 
  • Stáhnout z prodeje 
Pokud je inzerát aktivní, můžete ho tímto tlačítkem vypnout, na webu se poté zobrazovat nebude. Vy ho ale mezi svými inzeráty i nadále uvidíte a můžete ho kdykoliv znovu zapnout nebo si prohlédnout informace, které byly v inzerátu uvedené. Vypnutí inzerátu doporučujeme ve chvíli, kdy jednáte se zájemcem a obchod dosud nebyl dokončen.
 
  • Zveřejnit
Pokud je inzerát expirovaný nebo vypnutý, můžete ho tímto tlačítkem opět zapnout, aby se zobrazoval na webu.
 
  • Smazat
Kliknutím na toto tlačítko inzerát definitivně smažete jak ze stránek Sbazar, tak ze stránky "Moje inzeráty". Smazání je nevratné, doporučujeme tedy mazat inzeráty pouze v případě, že k nim již nebudete potřebovat přístup. U prodaného zboží tedy až ve chvíli, kdy byl obchod dokončen a kupující vám potvrdil, že je vše v pořádku.Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás