Jak vložit inzerát

Co je dobré vědět
 
  • Vložení inzerátu je zdarma
  • Inzerát se zobrazuje 30 dní
  • Po skončení platnosti ho obnovíte jediným kliknutím
  • Pro inzeráty platí pravidla, jejichž kompletní znění najdete zde
  • Vložení nového inzerátu zahájíte kliknutím na tlačítko "Vložit inzerát" v levém horním rohu.
  • Formulář pro vložení inzerátu má pět kroků.


1. Vytvoření inzerátu

Popis
Aby váš inzerát zájemci snadno našli, napište co nejvýstižněji, co nabízíte. Klíčová slova pro vyhledávání uveďte na začátku.
Do popisu nepatří žádné kontaktní údaje ani www odkazy!

Cena
Zadejte cenu, jakou za zboží požadujete, nebo zvolte některou z textových možností (př. dohodou).

Fotografie
Můžete vložit až 20 fotografií.
Vkládejte fotografie orientované na šířku.
Ideální rozlišení je 800 x 600 px.
Použití ilustračních fotografií je zakázáno!
Všechny fotografie musí být autentické. Nesmí pocházet z internetu a nesmí být graficky upravené nebo obsahovat loga či vodoznaky.2. Výběr kategorieAby váš inzerát našlo co nejvíc zájemců, vždy vyberte co nejpřesnější kategorii. Na základě klíčových slov v popisu formulář předvybere kategorii, do které inzerát umístí.

Pokud navrhovaná kategorie nevyhovuje, vyberte lepší:

Klikněte na "zvolte jinou" - zobrazí se všechny podkategorie v původně předvolené kategorii. Klikněte na název podkategorie, do které chcete inzerát přeřadit.
Pokud žádná z nich nevyhovuje, klikněte na první odkaz "Všechny kategorie" a vyberte kategorii, ve které byste svůj inzerát hledali.
Vždy je nutné vybrat koncovou kategorii, tedy takovou, která se již nevětví na další podkategorie. Do kategorií, které nejsou koncové, inzerát vložit nelze.3. Kontaktní údaje
Všechny požadované údaje jsou povinné.

Město
Vyplňte, kde si může zájemce zboží prohlédnout. Město doporučujeme vybrat z našeptávače, který se rozbalí když začnete psát

E-mail pro odpovědi
Na tento e-mail vám budou chodit odpovědi od zájemců. Nemusí se shodovat s e-mailem, kterým se na Sbazar přihlašujete.
Pokud zvolíte jinou kontaktní adresu, je nutné ji při prvním vložení ověřit. Pro ověření stačí prokliknout odkaz, který vám na kontaktní e-mail zašleme.

Mobil
Pro vložení inzerátu je nutné mít české mobilní telefonní číslo, které je v prvním inzerátu vždy nutné ověřit pomocí ověřovacího kódu.
Pokud chcete číslo zobrazit v inzerátu, zaškrtněte políčko "Zobraz telefon u inzerátu".
Pokud nechcete, aby vaše číslo bylo zveřejněno, toto pole nezaškrtávejte. Zájemci vás pak budou kontaktovat pouze na e-mail.4. Náhled
V tomto kroku vidíte, jak bude Váš inzerát na Sbazaru vypadat. Pokud na něm chcete ještě něco vylepšit, můžete se vrátit pomocí tlačítka "Zpět".


5. Vloženo
Když se dostanete na tento krok, je Váš inzerát úspěšně vložen. Nyní ho najdete na stránce "Moje inzeráty", kde ho můžete upravit, obnovit, deaktivovat nebo smazat.

Pomohl Vám tento článek? Ne