Přihlášení

Pro zadání nabídky (vložení jednorázového soukromého inzerátu) na server Sauto.cz se musíte zaregistrovat na Seznam.cz. Registrace nového uživatele se provádí ZDE.
 
Pro přihlášení do uživatelského účtu Sauto.cz klikněte na hlavní stránce na odkaz „Přihlásit nebo „Vložit.
Po úspěšném přihlášení se vám zobrazí sekce „Moje inzeráty / Vstup pro prodejce“, kde se zobrazují vámi vložené nabídky.Jednorázová inzerce je vždy vázána k e-mailové adrese (účtu), ze které proběhlo přihlášení a pod kterou byl inzerát vložen. Tento e-mail není možné změnit. E-mailová adresa se nikde nezobrazuje, ale jsou na ni odesílány odpovědi zájemců z poptávkového formuláře v detailu inzerátu.

V případě, že se chcete registrovat jako prodejce vozidel, kontaktujte nás prosím na e-mailu podpora@sauto.cz. Ceník inzerce pro registrované prodejce je ZDE.

Pokud dosud inzerujete pomocí jednorázových inzerátů a rozhodli jste se přejít na firemní inzerci, může dojít k duplicitě VIN. Pokud budete chtít pod firemní inzercí inzerovat i vozidla, která jste měli vyinzerována pomocí jednorázových inzerátů, je třeba nejprve jednorázové inzeráty smazat. Následně již nic nebude bránit vložení inzerátů pod firemní inzerci.

Totožný uživatelský účet není možné využívat současně pro soukromou a firemní inzerci.


Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás