Nabídka

Pro vložení vaší nabídky na prodej vozidla klikněte v záložce „Moje inzeráty / Vstup pro prodejce“ na odkaz „Vložit inzerát“.

Formulář pro vložení informací o prodávaném vozidle je přehledně řazen do několika kroků. Povinné údaje jsou označeny červenou hvězdičkou. Najetím na šedivou ikonu „i“ u jednotlivých položek se objeví vysvětlivka. Mezi povinné údaje patří i fotografie (v kategorii ojetých vozidel požadujeme minimálně 3 různé fotografie. U nových vozů požadujeme minimálně jednu fotografii). Všechny fotografie musí být ve formátu jpg, v minimálním rozlišení 1024x768 px nebo vyšším při zachování formátu stran, do velikosti 5 MB. Velikost videa může být maximálně 1 GB.

Platit můžete přes SMS nebo Seznam Peněženku (dále "Peněženka").  Více informací o Peněžence naleznete ZDE.

Ceny jednorázové inzerce:

Sauto.cz

Zveřejnění inzerátu na 14 dní – 119 Kč přes účet Peněženky.
Zveřejnění inzerátu na 7 dní – 99 Kč přes SMS, 89 Kč přes účet Peněženky.

Inzerát se na stránkách Sauto.cz zobrazí do 15 minut od přijetí platby do systému Sauto.cz.

Vložený inzerát máte možnost v sekci "Moje inzeráty" následně editovat, prodloužit dobu jeho zveřejnění, deaktivovat nebo smazat. V den ukončení zveřejnění inzerátu vám bude zaslán e-mail s informací o počtu zhlédnutí vašeho inzerátu ostatními uživateli a nabídkou možnosti prodloužení zobrazení inzerátu. Pokud se rozhodnete inzerát neprodlužovat, bude do 7 dnů zcela vymazán z databáze.

Pokud inzerujete pomocí firemní (předplacené) inzerce, veškeré informace se dozvíte ZDE.

Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás