Inzerce

Inzerce na serveru Sauto.cz je přehledně rozdělená podle kategorií vozů (osobní, nákladní...). Pokud si sami kategorii nezměníte, je nastavena kategorie osobních vozů.

Na hlavní stránce Sauto.cz naleznete panel s jednotlivými kategoriemi vozidel s jejich ikonami. Pro každý druh nabízíme dále možnost výběru stavu vozidla (nové, ojeté, havarované atd.) a seznam nejvyhledávanějších značek. Další značky naleznete pod linkem „Zobrazit více značek“. Pokud si vyberete značku, můžete si vybrat i konkrétní model a to v boxu, který se zobrazí pod seznamem značek. Počet vybraných značek a modelů není omezený.

Do druhého kroku se dostanete přes tlačítko "Zobrazit x nabídek", kde x je počet inzerátů, které odpovídají vašemu hledání. Na hlavní straně není nutné nic vyplňovat, můžete rovnou přejít do druhého kroku. Tady najdete výpis inzerátů a rozsáhlý dynamický filtr včetně „Rozšířeného hledání“, pomocí kterého si můžete upřesnit další požadavky pro vyhledávání vozidla. Číslo u každé položky ve filtru ukazuje, kolik inzerátů odpovídá dané položce.

V detailu inzerátu naleznete podrobné informace o vozidle, doplněné fotografiemi, ve spodní části karty jsou uvedené kontakty na prodejce, včetně jeho recenzí, zkušenosti majitelů zadané značky a modelu, další informace o modelu vozu, popř. Cebia report.

V horní časti detailu inzerátu, máte možnost vložit inzerát do vašich oblíbených inzerátů, které si můžete prohlédnout ve svém profilu v sekci „Oblíbené inzeráty“.

Chcete-li vyhledat nabídku konkrétního autoprodejce, na hlavní stránce Sauto.cz ve spodní části naleznete odkaz na seznam autoprodejců inzerujících na našem serveru.

Pokud máte zájem o odborné a historické informace k jednotlivým značkám a modelům vozidel, je zde k prohlédnutí Katalog vozidel.

Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás