Inzerce

Inzerce na serveru Sauto.cz je přehledně rozdělená podle kategorií vozů (osobní, nákladní...). Pokud si sami kategorii nezměníte, je nastavena kategorie osobních vozů.
 
Na hlavní stránce Sauto.cz naleznete panel s jednotlivými kategoriemi vozidel s jejich ikonami. Pro každý druh nabízíme dále možnost výběru stavu vozidla (nové, ojeté, havarované atd.) a seznam nejvyhledávanějších značek. Další značky naleznete pod linkem „Zobrazit všechny značky“. Pokud si vyberete značku, můžete si vybrat i konkrétní model, a to v boxu, který se zobrazí pod seznamem značek. Počet vybraných značek a modelů není omezený.
 
Do druhého kroku se dostanete přes tlačítko „Zobrazit x inzerátů“, kde x je počet inzerátů, které odpovídají vašemu hledání. Na hlavní straně není nutné nic vyplňovat, můžete rovnou přejít do druhého kroku. Tady najdete výpis inzerátů a rozsáhlý dynamický filtr včetně „Rozšířeného hledání“, pomocí kterého si můžete upřesnit další požadavky pro vyhledávání vozidla. Číslo u každé položky ve filtru ukazuje, kolik inzerátů odpovídá dané položce.
 
V detailu inzerátu naleznete podrobné informace o vozidle, doplněné fotografiemi, popřípadě Cebia report.  Ve spodní části karty jsou uvedené kontakty na prodejce, včetně jeho recenzí, zkušenosti majitelů zadané značky a modelu, další informace o modelu vozu, popřípadě Cebia report.
 
V horní časti detailu inzerátu, máte možnost vložit inzerát do vašich oblíbených inzerátů, které si můžete prohlédnout ve svém profilu v sekci „Oblíbené inzeráty“.
 
Chcete-li vyhledat nabídku konkrétního prodejce, na hlavní stránce Sauto.cz ve spodní části naleznete odkaz na Seznam prodejců inzerujících na našem serveru.
 
Pokud máte zájem o odborné a historické informace k jednotlivým značkám a modelům vozidel, je zde k prohlédnutí Katalog modelů.
 

Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás