Inzerce

Inzerce na serveru Sauto.cz je přehledně rozdělená podle kategorií vozů (osobní, nákladní...). Pokud si sami kategorii nezměníte, je nastavena kategorie osobních vozů.

Na hlavní stránce Sauto.cz naleznete posuvník s jednotlivými kategoriemi vozidel pro názornost doplněnými ikonami. Pro každý druh nabízíme dále možnost výberu stavu vozidla (nové, ojeté, havarované) a seznam nejvyhledávanějších značek. Další značky naleznete, pokud kliknete na link "Zobrazit více značek". Pokud si vyberete značku, můžete si vybrat i konkrétní model tovární značky a to v boxu, který se zobrazí pod seznamem značek. Počet vybraných značek a modelů není omezen.
 Do druhého kroku se dostanete přes tlačítko "Zobrazit x inzerátů", kde x je počet inzerátů, které odpovídají vašemu hledání. Na hlavní straně není nutné nic vyplňovat, můžete rovnou přejít do druhého kroku. Zde naleznete výpis inzerátů a rozsáhlý dynamický filtr včetně "Rozšířeného hledání", pomocí kterého si můžete upřesnit další požadavky pro vyhledávání vozidla. Číslo u každé položky ve filtru ukazuje, kolik inzerátů odpovídá dané položce.

V detailu inzerátu naleznete podrobné informace o vozidle, doplněné fotografiemi, ve spodní části karty jsou uvedené kontakty na prodávajícího, zkušenosti majitelů zadané značky a modelu, další informace o modelu vozu, popř. Cebia report.
 Jednotlivé inzeráty můžete mezi sebou vzájemně porovnat pomocí funkce "Přidat do porovnání", kterou naleznete u konkrétních inzerátů. Najednou můžete porovnat až 5 inzerátů.

Chcete-li vyhledat nabídku konkrétního autoprodejce, na hlavní stránce Sauto.cz ve spodní části naleznete odkaz na seznam autoprodejců inzerujících na našem serveru.

Pokud máte zájem o odborné a historické informace k jednotlivým značkám a modelům vozidel, je zde k prohlédnutí Katalog vozidel.

Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás