Řešení potíží se Seznam Software

Chyba LocalBridge.exe – Chybná bitová kopie (libfoxloader-x64.dll)
 

Po spuštění systému Windows se objevuje chybové hlášení odkazující na poškozený DLL soubor aplikace Seznam Software (Pošťák a Lištička). K situaci dochází nejčastěji po aktualizaci systému Windows 10.

Varianty chybových hlášení:

LocalBridge.exe – Chybná bitová kopie
SkypeBridge.exe – Chybná bitová kopie
(název chyby může odkazovat i na jiné aplikace nainstalované na vašem počítači)
 
C:\Users\uzivatel\AppData\Roaming\Seznam.cz\bin\0000libfoxloader.dll není navržena na spuštění v systému Windows nebo obsahuje chybu. Pokuste se program nainstalovat znovu pomocí původního instalačního média nebo se obraťte na správce systému nebo dodavatele softwaru s žádostí o pomoc. Stav chyby: 0xc000012f
 

 


Řešení


Odinstalace Seznam Software

  • Stáhněte si odinstalátor SS_Odinstalator.exe, který jsme pro váš připravili.
  • Spusťte jej jako správce – klikněte na stažený soubor .exe pravým tlačítkem myši a zvolte z nabídky Spustit jako správce (jinak nedojde ke kompletní odinstalaci Seznam Software a chyba by mohla přetrvávat)
          
 
  •  Systém se vás může zeptat na to, zda chcete aplikaci povolit, aby prováděla změny na vašem zařízení – zvolte Ano
 
  • Může se stát, že vás Windows SmartScreen upozorní, že spouštíte neznámý soubor. Objeví-li se hlášení "Systém Windows ochránil vás počítač", pod textem klikněte na Další informace a zde na možnost Přesto spustit.

  • Aplikace se spustí a sama provede vše potřebné – ukončí bežící procesy, které způsobují zobrazování chyby a smaže složky a soubory Seznam Software
 
Aplikace v rámci balíku Seznam Software byly ukončeny. Jejich odinstalace nebude mít vliv na Vaši e-mailovou schránku ani další služby od Seznam.cz.

Aplikace Pošťák a Lištička byly nahrazeny doplňky Seznam.cz a Email pro internetové prohlížeče Mozilla Firefox a Google Chrome.

Jakmile okno s postupem odinstalace zmizí, Seznam Software je tímto úspěšně odinstalován. Chybové hlášení o chybějícím DLL by se od té chvíle nemělo zobrazovat.
 
Pomohl vám tento návod?
Nástroj pro odinstalaci Seznam Software (SS_Odinstalator.exe) je v testovacím režimu. Pomůže nám tak, pokud se na konci této stránky vyjádříte, zda vám tento článek pomohl nebo ne.

Něco se nepodařilo? Chyba se zobrazuje stále?
Kontaktujte naši technickou podporu přes online chat, pomůže vám.

   

Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás