Přihlášení do prohlížeče a synchronizace

Seznam prohlížeč vás upozorní na nové emaily a budete mít po ruce oblíbené stránky a hesla, ať se přihlásíte odkudkoli. I z mobilu.
 

Přihlášení do prohlížeče

  • Do prohlížeče se přihlásíte první položkou v menu (Přihlásit se) nebo v Nastavení.
    Přihlášení na webové stránce Seznam.cz není totéž jako přihlášení do prohlížeče. Je třeba se přihlásit zvlášť.

  • Po úspěšném přihlášení si vyberte, jaké funkce si přejete zapnout.

 

Synchronizace

V okně Co si přejete propojit s účtem si můžete také nastavit, jaké informace a údaje si chcete synchronizovat.

Synchronizací se má na mysli funkce, kdy stejné informace a údaje naleznete na všech Seznam prohlížečích, ve kterých budete přihlášeni stejným uživatelským účtem - a to jak na prohlížečích na počítači tak v prohlížeči na mobilním zařízení Android nebo iOS.

Synchronizace oblíbených stránek:
Stránky, které často navštěvujete a nebo jsou pro vás i jinak zajímavé si můžete uložit do Oblíbených. Pokud si synchronizaci Oblíbených nastavíte, automaticky tytéž Oblíbené naleznete po přihlášení i v jiném Seznam prohlížeči nebo jeho mobilní verzi.


Synchronizace zapamatovaných hesel:
Pokud používáte na internetu více služeb, ke kterých se přihlašujete a máte tak i více hesel, nemusíte si je všechna pamatovat, můžete si používaná hesla uložit a nechat si je zapamatovat Seznam prohlížeč. Pokud si synchronizaci zapamatovaných hesel nastavíte, automaticky si je po přihlášení bude pamatovat i jiný používaný Seznam prohlížeč nebo jeho mobilní verze.


Synchronizace otevřených panelů:
Tuto funkci nelze nastavit, je zapnutá automaticky. Pokud jste v prohlížeči přihlášeni a máte otevřeny nějaké panely se stránkami, můžete si tytéž panely zobrazit i v jiném přihlášeném prohlížeči na počítači či v mobilním zařízení.


 
  • Pokud jsou takové synchronizované panely z jiného přihlášeného prohlížeče dostupné, zobrazí se v pravé horní části prohlížeče tato ikonka:

 
  • Kliknutím na ikonku se zobrazí seznam dalších přihlášených prohlížečů a zařízení a u každého naleznete seznam otevřených panelů.
  • Kliknutím na některý zobrazený panel si ten stejný panel a stránku otevřete také na svém aktuálním Seznam prohlížeči.

 


Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás