Přihlášení

Pro zadání nabídky (vložení jednorázového soukromého inzerátu) nebo založení Hlídacího psa (poptávka) na server Sauto.cz musíte být zaregistrován na Seznam.cz. Registrace nového uživatele se provádí ZDE.

Pro přihlášení do uživatelského účtu Sauto.cz klikněte na hlavní stránce Sauto.cz na odkaz „Přihlásit“ nebo „Vložit inzerát“.Po úspěšném přihlášení se vám zobrazí sekce Moje inzeráty, kde se zobrazují vámi vložené nabídky. Hlídacího psa (poptávku) můžete založit nebo zeditovat v sekci Hlídací pes, kterou naleznete v horní části stránky.

Jednorázová inzerce je vždy vázána k e-mailové adrese (účtu), ze které proběhlo přihlášení a pod kterou byl inzerát vložen. Tento e-mail není možné změnit. E-mailová adresa se nikde nezobrazuje, ale jsou na ni odesílány odpovědi zájemců z poptávkového formuláře v detailu inzerátu.

V případě, že se chcete registrovat jako prodejce vozidel, kontaktujte nás prosím na e-mailu podpora@sauto.cz. Ceník inzerce pro registrované prodejce je ZDE.Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás