Platby a doklady

Ve svém Účtu, v části Seznam Profi naleznete veškeré informace o svém aktivním předplatném. Spolu s tím se na této stránce nachází historie objednávek předplatného, historie plateb, případné doklady ke stažení nebo rozšířené možnosti týkající se plateb za Seznam Premium.

Kde najít historii plateb

  • Přejděte do svého Účtu (na přihlášené službě klikněte vpravo nahoře na svou profilovou fotografii a zvolte Seznam Účet).

 
  • V levém menu zvolte Seznam Premium.

 
  • Na konci stránky stránce uvidíte sekci Historie plateb.

Platby kartou

U každé platby platební kartou se zobrazuje aktuální stav. Informace zde si ověřte v případě, že se během procesu platby objevily technické potíže, stránku jste zavřeli či platba skončila předčasně z jiného důvodu.
 
  • Čeká se – objednávka čeká na zaplacení, platba je ještě na cestě; aktuální stav můžete zjistit odkazem Ověřit platbu
  • Chyba – platba se nezdařila, podívejte se na možné důvody chyby a zkuste Opakovat platbu
  • Zaplaceno – objednávka a platba proběhly v pořádku, Premium bylo aktivováno; k úspěšné platbě si lze Stáhnout doklad

Přes odkaz Zobrazit platební údaje si můžete zkontrolovat aktuálně uloženou kartu pro automatické prodlužování předplatného. Změnit ji lze v nastaveních snadných plateb v Klientské zóně. Návod naleznete v naší nápovědě.Vrácená platba

Pokud během 14denní lhůty od nákupu ukončíte své předplatné, vrátí se vám zaplacená částka zpět formou vystaveného dobropisu. Ten najdete ke stažení v Historii plateb. Vrácená platba je odeslaná zpět běžným převodem na účet, z něhož jste provedli úhradu platební kartou.
Zrušením přijdete o všechny výhody členství okamžitě.
Další informace o postupu zrušení si přečtěte v článku Prodloužení a ukončení.Platby mobilními metodami

Pokud jste provedli platbu skrze mobilní aplikaci Seznam.cz na Android či iOS, uvidíte tuto informaci ve sloupci Stav u předmětné platby. Tyto platby není možné spravovat v Seznam účtu. Správu těchto plateb provádíte ve svém Google účtu či Apple ID účtu, kde rovněž hledejte doklady k platbám.
V Seznam Účtu můžete stahovat doklady pouze k platbám kartou.

Odkazy na nápovědy


Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás