Jak přidám odkaz?

Svůj odkaz do katalogu Seznam.cz můžete přidat zcela zdarma. Jediné, co k tomu potřebujete, je mít funkční WWW stránku a dodržet pravidlo, že do nekomerčních kategorií mohou být zařazeny pouze stránky nekomerční (osobní stránky, informativní stránky). Výjimečně lze zařadit velmi kvalitní obsah i na komerčních stránkách (jako například www.novinky.cz, www.csfd.cz, atp.). Pro úspěšné přidání odkazu do katalogu Seznam je nutné, aby název a popis odkazu odpovídal závazným pravidlům.

Postup je následující:

  • Nejprve si v katalogu odkazy.seznam.cz vyhledáte odkazovou kategorii, do níž chcete svůj odkaz umístit. Poté vpravo nahoře, nebo uprostřed dole pod výpisem odkazů v kategorii klikněte na odkaz "přidat odkaz" a otevře se registrační formulář.
  • V tomto formuláři vyplníte internetovou adresu WWW stránek, název, popis odkazu a také kontaktní e-mail, kde vám bude zasláno potvrzení registrace, nebo důvody pro zamítnutí registrace.
  • Na první stránce formuláře vyplňte URL webové stránky se zajímavým obsahem a klepnutím na tlačítko "Potvrdit" přejděte na druhou stránku formuláře.
  • Na následující stránce se pokusíme ulehčit načtením informací z dané stránky - název z titulku stránky a popis z popisku na stránce. Nejste-li s podobou spokojen(a), můžete informace o stránce upravit. E-mailovou adresu použijeme pro zaslání potvrzení přijetí žádosti.
  • Zpracování žádostí o přidání do katalogu probíhá ručně, po zpracování budete o zařazení či nezařazení do katalogu informováni na Vaší kontaktní e-mailové adrese.
Pomohl Vám tento článek? Ne