Jak rychle začít?

Projekt Vaše zprávy není složitý a začít publikovat články na serveru Novinky.cz lze velmi rychle. Postupujte dle těchto šesti jednoduchých kroků:

1. KROK: Zaregistrujte se na adrese www.novinky.cz/vase-zpravy/registrace (podrobnější informace v kapitole Registrace).

2. KROK: Domů vám v obálce přijde autentizační kód, který zadejte na této adrese www.novinky.cz/vase-zpravy/registrace/overeni-kodu.

3. KROK: Přihlaste se do uživatelského redakčního systému na adrese www.novinky.cz/vase-zpravy/admin (podrobnější informace v kapitole Uživatelský redakční systém). V části Nastavení/Profil zadejte prosím profilovou fotku. Pro publikování článků je nutné mít v profilu fotografii!

4. KROK: Přečtěte si článek O čem psát?.

5. KROK: Napište svůj první článek a požádejte o jeho publikaci.

6. KROK: Během pár hodin se dozvíte, zda vám redakce článek vypublikuje (články odporující pravidlům nebudou publikovány).

POZNÁMKA: Jste-li již autorizovaným uživatelem (uživatelskou) názorového fóra, a pokud nejste v názorovém fóru zablokován(a) kvůli porušení pravidel, bude vám krok č. 2 usnadněn – nebudete muset čekat na zaslání autentizačního kódu (redakce vás autorizuje „ručně“ a potvrzení vám přijde emailem).

Pomohl Vám tento článek? Ne