Vaše zprávy

Vítejte v podrobné nápovědě k projektu Vaše zprávy. Smyslem tohoto projektu je umožnit uživatelům publikovat zprávy ze svých regionů. Zprávy budou publikovány v rubrice Vaše zprávy z regionů na zpravodajském serveru Novinky.cz.

UPOZORNĚNÍ: Projekt Vaše zprávy není blog. Redakce nebude publikovat glosy, zamyšlení, názory a jiné nezpravodajské texty, které jsou doménou blogů. Doporučujeme pozorně přečíst pravidla a článek O čem psát?.

Chcete-li psát a publikovat články na Novinkách, musíte se zaregistrovat. Po registraci získáte přístup do uživatelského redakčního systému, ve kterém budete moc tvořit články. U hotového článku můžete požádat o jeho publikaci. Redakce pak článek posoudí a buď ho vypublikuje nebo zamítne. U každého článku, který pošlete k publikaci, musíte vyjádřit souhlas s prohlášením.

Uživatelé, kteří budou porušovat pravidla, budou zablokováni a nebude jim umožněn přístup do uživatelského redakčního systému.

Po levé straně najdete nabídku. Doporučujeme přečíst postupně všechny kapitoly. O funkcích a problémech uživatelského redakčního systému můžete diskutovat ve fóru. Chcete-li rychle začít a patříte-li ke zdatnějším uživatelům internetu, můžete přejít na kapitolu Jak rychle začít?.

Některé odpovědi můžete najít v článku Nejčastější otázky. V případě, že v této nápovědě nenajdete odpovědi na své otázky, obraťte se na email vasezpravy@novinky.cz.

Pomohl Vám tento článek? Ne