Plánování trasy veřejnou dopravou

V případě plánování trasy veřejnou dopravou jsou dostupné volby pro změnu odjezdu nebo příjezdu a políčko pro zadání požadovaného času (např. 17:15).

V případě ponechání volby "teď" bude použit aktuální čas. Stejně tak ponecháním volby "dnes" bude pro vyhledání spojení použito aktuální datum.

Kliknutím do pole se ovšem zobrazí přehledný kalendář, dovolující si zvolit datum libovolné.
 

Data jízdních řádů jsou získávána přímo od konkrétních dopravců a jejich dostupnost záleží na vzájemných jednáních. Aktuálně lze zatím vyhledávat v jízdních řádech po celé ČR.

Po zadání startu a cíle trasy dojde k okamžitému vyhledání trasy. Jednotlivá vyhledaná spojení jsou zobrazena vždy v samostatných blocích v pravém bočním panelu. V případě více nalezených spojení jsou tato zobrazena pod sebou.
V mapě se zobrazuje vždy první vyhledané spojení. Pro zobrazení trasy dalšího či předchozího spojení je třeba v pravém bočním panelu kliknout na odkazy "předchozí spojení" nebo "další spojení".


 
Poznámka: Ačkoliv se snažíme zobrazovat vše aktuálně a nejpřesněji, nabízené výsledky o trase poskytujeme pouze pro informační účely. Vzhledem k okolnostem na straně dopravce či jiným událostem mohou být skutečné podmínky odlišné od zobrazených výsledků.

 

Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás