Plánování trasy veřejnou dopravou

V případě plánování trasy veřejnou dopravou jsou dostupné volby pro změnu odjezdu nebo příjezdu a políčko pro zadání požadovaného data a času (např. 17:15).

V případě ponechání volby "dnes, teď" bude pro vyhledání spojení použito aktuální datum a čas.

Kliknutím do pole se zobrazí přehledný kalendář, umožňující nastavit libovolné datum a čas.
 

Data jízdních řádů jsou získávána přímo od konkrétních dopravců a jejich dostupnost záleží na vzájemných jednáních. Aktuálně lze zatím vyhledávat v jízdních řádech po celé ČR.

Po zadání startu a cíle trasy dojde k okamžitému vyhledání trasy. Jednotlivá vyhledaná spojení jsou zobrazena vždy v samostatných blocích v pravém bočním panelu. V případě více nalezených spojení jsou tato zobrazena pod sebou.
V mapě se zobrazuje vždy první vyhledané spojení. Pro zobrazení trasy dalšího či předchozího spojení je třeba v pravém bočním panelu kliknout na odkazy "předchozí spojení" nebo "další spojení".


 
Poznámka: Ačkoliv se snažíme zobrazovat vše aktuálně a nejpřesněji, nabízené výsledky o trase poskytujeme pouze pro informační účely. Vzhledem k okolnostem na straně dopravce či jiným událostem mohou být skutečné podmínky odlišné od zobrazených výsledků.

 

Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás