Potíže se zobrazováním Panoramy

Pro zobrazení Panoramatického snímku je zapotřebí, aby váš prohlížeč správně zvládal WebGL nebo Flash.

WebGL

Tato technologie je závislá jednak na podpoře v prohlížeči a jednak na grafické kartě. Pokud vám tedy nefunguje, můžete zkusit následující:
 
 • Podporuje váš prohlížeč WebGL?
  Zcela určitě není WebGL podporováno prohlížečem Internet Explorer 10 a nižší, zaručena také není funkčnost v prohlížečích na mobilních zařízeních. Ostatní moderní prohlížeče by již měly technologii WebGL podporovat (detailnější výčet najdete např. na caniuse.com).
   
 • Máte v prohlížeči povoleno WebGL?
  Např. prohlížeč Safari má tuto technologii ve výchozím nastavení vypnutou, ověřte tedy povolení WebGL v nastavení prohlížeče.
   
 • Máte aktuální ovladače ke grafické kartě?
  Protože je 3D zobrazení vytvářeno grafickou kartou, musí si karta s prohlížečem dobře rozumět. Vždy zkuste nainstalovat nejnovější ovladače.


Podrobnější informace a test funkčnosti WebGL najdete v angličtině např. na stránkách get.webgl.org

Flash

Pokud WebGL ve vašem prohlížeči z jakéhokoliv důvodu nefunguje, je možné Panoramatické snímky zobrazit i pomocí technologie Flash.

 
 • Máte aktuální verzi Adobe Flash Player?
  V současné době podporují Flash všechny moderní webové prohlížeče. Na stránkách výrobce můžete zjistit, jestli máte nainstalovanou nejnovější verzi a máte Flash ve svém prohlížeči zapnutý. V opačném případě zde naleznete odkaz na bezpečné stažení aplikace a jeho povolení ve Vašem prohlížeči. Zjistit na stránkách výrobce
   

Seznam prohlížeč

Pokud potíže nadále přetrvávají, nebo si se stránkami v angličtině nerozumíte, vyzkoušejte český prohlížeč od Seznamu, ve kterém Panorama funguje bez problémů.
 

 

Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás