Zimní mapový podklad

Zimní mapový podklad nabízí podrobné informace a popisy sjezdovek, běžeckých tras, zimního tyčového značení a dalším doplňkovým obsahem.

Běžkaři zde najdou informace o trasách, jejich odlišení podle druhu (páteřní magistrály, udržované stopy, turistické stopy, závodní tratě), horské tyčové značení a němé značky, které znázorňují zásadní cíle Krkonoš. Samozřejmostí je také využití plánovače tras se zobrazením výškového profilu trasy..

U lyžařských areálů je znázorněno vedení vleků a trasy jednotlivých sjezdovek včetně jejich odlišení podle barvy a obtížnosti. U sjezdovek nebo vleků jsou uvedena i obecně užívaná jména a informace,zda jsou tyto v noci osvětlené. V mapě uživatelé najdou i známé snowparky, bobové dráhy a také blízká parkoviště. Najdete zde také lavinové svahy.

Podrobné informace ke konkrétním značkám na mapě naleznete v legendě zimní mapy.

Mapa pokrývá území České republiky.
 

3D zimní mapa

Zimní mapu si můžete prohlédnout i ve 3D pohledu.
Pokud máte jako aktuální mapový podklad zvolenou zimní mapu, stačí pouze kliknout na tlačítko "3D pohled". Pokud máte jako mapový podklad zvolenou základní, turistickou či leteckou mapu, nejprve klikněte na tlačítko "3D pohled" a pomocí tlačítka "Změnit mapu" poté zvolte zimní mapový podklad.

Bližší informace o 3D pohledu »Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás