Mapová hra k výročí 200 let Bedřicha Smetany

Novou hru, která vás provede životem Bedřicha Smetany, připravili studenti z 1. IT Gymnázia jako studentský projekt k 200. výročí narození tohoto skladatele.
 
Musím hrát hru jen na počítači?
Doporučujeme hrát na počítači. V mobilní aplikaci vám nemusí být dostupné všechny funkce použité ve hře a to by byla velká škoda!

Kdo je autorem hry?
Celou hru pro vás vymysleli, nakreslili a naprogramovali studenti 1. IT Gymnázia Filip Janoušek, Eliška Semorádová, Sebastian Jirkal, Janek Hujer a Lukáš Otáhal pod vedením ředitelky Markéty Fibigerové. Všechny vaše podněty a pochvaly rádi předáme studentům.
 
Jak se mohu ke hře vrátit?
Ukládejte si body do složky v Moje Mapy (je potřeba být přihlášen Seznam účtem). Pro návrat do hry pak stačí otevřít složku v Moje Mapy a poslední uložený bod. Pro nový start začněte znovu na https://mapy.cz/zakladni?source=base&id=2496370&x=16.2902492&y=49.8779759&z=12 
 
Jak dlouho bude hra dostupná?
Hra kopíruje důležitá data v životě Bedřicha Smetany, proto ji na Mapy.cz najdete ode dne jeho narození 2. března do dne jeho úmrtí 12. května. 
 
Komu mohu nahlásit chybu?
Nahlaste nám chybu přes menu "Nástroje" a volbu "Něco nefunguje", případně přes tlačítko "Upravit mapu". Všechny vaše podněty rádi předáme k opravě studentům 1. IT Gymnázia, kteří pro vás tuto hru připravili. 

Chceme také vytvořit hru pro Mapy.cz, můžeme vás kontaktovat?
Děkujeme, jsme moc rádi! Napište nám prosím do zpráv na našem FB/IG profilu a schováme si váš kontakt. Jakmile budeme otevírat další projekty, můžeme se vám ozvat.