Jak získat haptické mapy

Haptické mapy najdete na adrese hapticke.mapy.cz.  Alternativně se k nim dostanete i přes portál www.mapy.cz, kde si stiskem tlačítka Změnit mapu v levém horním rohu změňte mapový podklad na Haptická. ​​​​​​

Haptické mapy můžete získat třemi různými způsoby.
 

Stáhnout

Tímto způsobem si stáhnete soubor s vámi vybranou mapou, seznamem zkratek a případně dalšími doplňkovými informacemi. Po stažení souboru si haptické mapy buď sami vytisknete, nebo se staženým souborem kontaktujte jedno ze specializovaných míst pro podporu nevidomých, kde vám mapu rádi vytisknou.

Návod, jak postupovat, když chcete pouze stáhnout zdrojová data, najdete zde.
 

Objednat vytištěné mapy

Pokud nedisponujete vybavením potřebným pro tisk haptických map, ale máte zcela konkrétní představu co chcete vytisknout, stačí vybrat mapu, vyplnit krátký kontaktní formulář a my vám mapu vytiskneme a zašleme přímo domů.

Abychom mohli vyhovět všem, tiskneme maximálně 10 ks listů pro jednoho žadatele. Pokud byste přesto potřebovali vytisknout větší množství, napište nám prosím a pokusíme se vám vyjít vstříc.

Návod, jak postupovat, když si chcete nechat poslat vytištěné mapy, najdete zde.
 

Poradit s výběrem mapy

Pokud si nejste jistí s výběrem správné mapy nebo vůbec nevíte jak postupovat, obraťte se na nás. Stačí vyplnit krátký kontaktní formulář, kde specifikujete jakou oblast potřebujete vytisknout, a my vám s výběrem rádi pomůžeme.

Návod, jak požádat o radu s tiskem haptických map, nejdete zde.