Co dělat v případě ztráty hesla

V případě ztráty hesla využijte prosím jeden z následujících možných postupů pro získání nového hesla:

 • Zaslání hesla na ověřený záchranný e-mail

  Pokud jste si v minulosti ověřovali svoji kontaktní emailovou adresu, jste pouze dotázáni na uvedení adresy, ke které chcete nové heslo získat. Po odeslání formuláře je vám právě na ověřenou kontaktní emailovou adresu doručena kontrolní zpráva a po jejím potvrzení obratem dorazí nové heslo.

 • Zaslání hesla na ověřené telefonní číslo

  Pokud jste si v minulosti ověřovali svoje telefonní číslo, je nutné ze stejného ověřeného telefonního čísla zaslat SMS ve správném tvaru na kontaktní číslo uvedené ve formuláři. Po odeslání SMS zprávy s požadavkem na vydání nového hesla je vám systémem automaticky zpět doručena odpověď ve formě SMS zprávy s novým heslem.

 • Formulář pro získání nového hesla.

  Formulář pro získání zapomenutého hesla se bude zobrazovat pouze v případě, že byl u uživatelského účtu jedinou nastavenou formou zabezpečení. Pokud u účtu bylo ověřeno telefonní číslo nebo záchranný e-mail, není již nadále možnost získání hesla pomocí formuláře dostupná a možná.

  Na formuláři budete dotázáni na kontrolní údaje. Dbejte prosím na jejich vyplnění, vydání nového hesla se odvíjí právě od těchto údajů. Pokud se vámi zadané údaje budou 100% shodovat s údaji uvedenými u uvedeného účtu, obdržíte odkaz na změnu hesla během několika minut. Ve složitějších případech obdržíte informaci o výsledku vaší žádosti do dvou pracovních dnů.

  Upozornění!

  Do políčka „Kontaktní email“ zadejte email, na kterém si můžete heslo vyzvednout. V žádném případě jako „Kontaktní email“ neuvádějte adresu, ke které heslo vyžadujete.
  Pokud nemáte náhradní email, založte si jej. Případně si nechte zaslat heslo na emailovou adresu osoby, která má vaši plnou důvěru.

Formulář s dostupnými možnostmi získání nového hesla naleznete pod následujícím odkazem:
http://napoveda.seznam.cz/cz/zapomenute-heslo.html


Užitečné odkazy:

Jak postupovat při vyplňování formuláře na zapomenuté heslo

Formulář pro získání nového hesla

Údaje pro případ ztráty hesla

Jak zažádat o zaslání nového hesla na ověřený telefon

Jak zažádat o zaslání nového hesla na ověřený email.  

Tlačítko „Vyřešit problém teď hned“ neslouží pro získání nového hesla.

Jestliže chcete získat nové heslo, použijte prosím formulář pro získání nového hesla.


Pomohl Vám tento článek? Ne