O službě Lidé.cz

Ukončení provozu služby Lidé.cz

Služba Lidé.cz ukončila 14. prosince 2020 svůj provoz. Od tohoto dne již není možné se do služby přihlásit, ani ji jinak využívat. Děkujeme za vaši dosavadní přízeň. Detailní informace včetně důvodů ukončení Lidé.cz se dočtete na našem blogu.
 
 

Službu jsem aktivně využíval/a, co to pro mě znamená?^

Službu bylo možné využívat pouze do neděle 13. prosince 2020. Od 14. prosince se již do služby není možné přihlásit ani si zobrazovat žádné profily. S odstupem několika dní až týdnů pak bude stránka služby Lidé.cz trvale zcela nedostupná.
 

Co se stalo s mými fotografiemi a daty?^

Veškeré údaje v nastaveném profilu, nahrané fotografie, uložené komunikace a diskuze jsou od ukončení služby nedostupné a postupně budou zcela a nevratně smazány a odstraněny.

Veškeré své údaje a fotografie, které jste pod svým uživatelským účtem na službu v minulosti nahráli a vytvořili, si však můžete stáhnout, abyste o ně nepřišli.
 

Kde a jak si stáhnu svá data?^

Pokud máte zájem o stažení všech svých dat a souborů ze služby Lidé.cz pro svůj uživatelský účet, můžete tak učinit ve svém Profilu kliknutím na „Požádat“ vedle možnosti „Žádost o přenos (stažení) osobních údajů“. Podrobný postup naleznete v článku Stažení dat z Lidé.cz.
 

A co mobilní aplikace?^

Aplikace Lidé.cz pro Android a iOS byla ukončena spolu s koncem služby. Pro nové uživatele již není dostupná ke stažení, stávajícím uživatelům se po spuštění aplikace zobrazí informace o ukončení služby.
 

Jak šel čas s Lidé.cz^

Služba Lidé.cz nabízela možnost seznámení uživatelů pomocí prohlížení profilů a jejich obsahu.
S vybraným uživatelem bylo možné po jeho odsouhlasení a vyplnění vlastního profilu komunikovat formou soukromé konverzace v reálném čase.
Hromadnou komunikaci umožňovaly diskuze, které nabízely základní kategorie pro snadnější zapojení do jednotlivých témat. Samozřejmostí byla i možnost založení vlastní diskuze.

Současná podoba Lidé.cz je v provozu od jara 2014, kdy proběhla největší proměna v historii služby. Změněn byl celý vzhled služby a především její funkčnost, jenž byla výrazně zjednodušena.

Dalšími významnými roky byly zpětně zejména 2008, 2007, 2002 a 1997, o nichž se můžete více dočíst na stránce O firmě Seznam.cz

Pomohl Vám tento článek? Ne
 

Kontaktujte nás