O službě Lidé.cz

Ukončení provozu služby Lidé.cz

Služba Lidé.cz ukončí 14. prosince 2020 svůj provoz. Od tohoto dne nebude možné se do služby přihlásit, ani ji jinak využívat. Děkujeme za vaši dosavadní přízeň. Detailní informace včetně důvodů ukončení Lidé.cz se dočtete na našem blogu.
 
 

Službu aktivně využívám, co to pro mě znamená?^

Službu můžete nadále v dosavadní podobě využívat, Avšak pouze do neděle 13. prosince 2020. Od 14. prosince se již do služby nebude možné přihlásit ani si zobrazovat žádné profily. S odstupem několika dní až týdnů pak bude stránka služby Lidé.cz trvale zcela nedostupná.
 

Co se stane s mými fotografiemi a daty?^

Veškeré údaje v nastaveném profilu, nahrané fotografie, uložené komunikace a diskuze budou spolu s ukončením služby nedostupné a postupně budou zcela a nevratně smazány a odstraněny.

Veškeré své údaje a fotografie, které jste pod svým uživatelským účtem na službu nahráli a vytvořili, si však můžete stáhnout, abyste o ně nepřišli.
 

Kde a jak si stáhnu svá data?^

Své fotografie se můžete jednoduše stáhnout uložením obrázku ve svém prohlížeči.
Pokud máte zájem o stažení všech svých dat a souborů ze služby Lidé.cz pro svůj uživatelský účet, můžete tak učinit ve svém Profilu kliknutím na „Požádat“ vedle možnosti „Žádost o přenos (stažení) osobních údajů“. Podrobný postup naleznete v článku Stažení dat z Lidé.cz.
 

Chtěl jsem se teprve registrovat...^

Pokud jste dosud službu Lidé.cz nevyužívali a rádi byste, nic vám nebrání. Služba až do 13. prosince 2020 bude nadále fungovat tak, jako doposud, s jedinou výjimkou. 14. prosince se však již na službu nepřihlásíte.
Onou jedinou výjimkou je funkce Ověřování profilů. Tuto možnost již od současné chvíle až do ukončení služby nadále nenabízíme.
 

Ověřování profilů^

Možnost Ověřování profilů již nadále nenabízíme.
 

Jak to bude s mobilní aplikací?^

Funkčnost aplikace Lidé.cz pro Android a iOS bude ukončena spolu s koncem služby.
 

Jak šel čas s Lidé.cz^

Služba Lidé.cz nabízela možnost seznámení uživatelů pomocí prohlížení profilů a jejich obsahu.
S vybraným uživatelem bylo možné po jeho odsouhlasení a vyplnění vlastního profilu komunikovat formou soukromé konverzace v reálném čase.
Hromadnou komunikaci umožňovaly diskuze, které nabízely základní kategorie pro snadnější zapojení do jednotlivých témat. Samozřejmostí byla i možnost založení vlastní diskuze.

Současná podoba Lidé.cz je v provozu od jara 2014, kdy proběhla největší proměna v historii služby. Změněn byl celý vzhled služby a především její funkčnost, jenž byla výrazně zjednodušena.

Dalšími významnými roky byly zpětně zejména 2008, 2007, 2002 a 1997, o nichž se můžete více dočíst na stránce O firmě Seznam.cz

Pomohl Vám tento článek? Ne
 

Kontaktujte nás