Facebook události v Seznam Kalendáři

Do Seznam  Kalendáře si díky podpoře iCal můžete naimportovat události z Facebooku. Ty se budou následně synchronizovat – události, na které na Facebooku zareagujete, se objeví i v Seznam Kalendáři.
 
Jaké události z Facebooku uvidíte?

Do Seznam Kalendáře se vám po provedení následujícího postupu začnou vkládat všechny události, na které na Facebooku pozitivně zareagujete (označíte u nich Mám zájem nebo Zúčastním se) a také ty, na které vás někdo pozve (nehledě na to, zda jste na ně zareagovali).
 

Jak nastavit synchronizace s Facebook událostmi

  • Na Facebooku v levém menu klikněte na Události.
  • Na této stránce vpravo je na konci sloupce box s nápisem: "Události si můžete přidat do Microsoft Outlooku, Kalendáře Google nebo Kalendáře Apple. Po přidání se budou aktualizovat." a odkaz Nadcházející události – a právě na ten klikněte pravým tlačítkem myši a dejte Zkopírovat odkaz/Kopírovat adresu odkazu.Nyní máte ve schránce zkopírovanou adresu na zdroj vašich událostí na Facebooku. Můžete se pustit do vytvoření kalendáře.
 
  • Nejprve jděte na Seznam Kalendář, kde v levém menu zvolte Přidat kalendář.A poté vyplníte vše potřebné pro vytvoření kalendáře:
  1. Kalendář pojmenujte, např. Facebook události, a vyberte, jakou barvu mu chcete přiřadit.
  2. Zaškrtněte volbu Napojit kalendář na URL.
  3. Do pole, které se nově objeví, klikněte pravým tlačítkem myši a z nabídky vyberte "Vložit". Do pole se vloží zkopírovaná URL adresa z Facebooku.
  4. Klikněte na Vytvořit kalendář.


Tímto jste vytvořili nový kalendář s názvem Facebook události, který je propojen s událostmi na Facebooku. Jakmile si na Facebooku uložíte událost, nebo nastavíte, že se nějaké zúčastníte, během pár chvil by se měla objevit i v Seznam Kalendáři. Budete mít tak všechny události, které vás zajímají, na jednom místě.


Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás