Hledání inzerátu na Sreality.cz

Nabídky na Sreality.cz jsou hned na hlavní stránce přehledně rozděleny do několika kategorií. Po výběru každé z nich se zobrazí možnosti filtrování dle mnoha parametrů. Náš příklad si uvedeme např. na pronájmu bytu.

 

Pro vyhledávání nabídek je třeba si pouze vybrat konkrétní kategorii inzerátů.


 

V nabídce se zobrazí možnosti filtrování a upřesnění dostupných nabídek a inzerátů. Zatrhněte všechny vámi požadované možnosti a na stránce se přesuňte níže.


 

Mezi nabídkami se zobrazuje také mapa. Kliknutím do mapy si vyberte kraj a pod mapou pak můžete upřesnit konkrétní město.


 

Pod mapou je dostupná i možnost Upřesnit lokalitu. Do pole můžete vepsat název ulice či obce a ještě více tak upřesnit prohledávanou lokalitu.


 

Na konci stránky pak stačí kliknout na tlačítko „Zobrazit <počet> inzerátů“. Počet inzerátů, uvedený v tlačítku, se průběžně mění podle vámi zatržených a zvolených možností a požadavků.


 

Po stisknutí tlačítka se načte stránka s přehledem nalezených inzerátů. Co takový přehled a samotné inzeráty mohou obsahovat se dozvíte v nápovědách Výpis inzerátů a Zobrazení inzerátu.


Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás