Osobní údaje

V této části nastavení e-mailové schránky můžete nastavit informace, které uvidí příjemce vámi odeslaných zpráv.
  • V horní pravé části schránky klikněte na odkaz "Nastavení"
  • V levé nabídce zvolte část "Osobní údaje"


Portrét

Nastavený portrét je obrázek, který se bude zobrazovat u všech vašich odeslaných zpráv. Nastavený portrét uvidí pouze uživatelé služby Seznam Email. Pokud tedy odešlete ze své schránky zprávu uživateli na jiné e-mailové službě, váš nastavený portrét u zprávy zobrazen nebude. 

Obrázek ve formátu PNG, JPG, BMP nebo GIF o maximálních rozměrech 40x50 px je společný pro všechny služby Seznam.cz a nastavit si ho můžete v části Seznam účet (http://ucet.seznam.cz).Vaše jméno

Do tohoto pole napište své jméno. Toto jméno se bude zobrazovat u vašich zpráv v poli "OD" (tedy OD koho byla zpráva zaslána), případně před samotnou e-mailovou adresou.Pokud do pole žádné jméno nezadáte a necháte pole prázdné, bude se jako "OD" zobrazovat celá e-mailová adresa.


Podpis

Do tohoto pole zadejte informace, které budete chtít, aby se zobrazovaly na konci všech vámi odeslaných zpráv. Obvykle jsou takovými informacemi vaše jméno, adresa a další kontaktní informace.

Zatrhnutím volby "Připojovat podpis" budou zadané informace připojeny ke všem odesílaným zprávám. Zrušením volby se podpis přikládat přestane, jeho obsah se ale nesmaže a případně v budoucnu jej tak můžete použít znovu, aniž by bylo nutné jej znovu vytvářet.

Do podpisu je dovoleno vkládat pouze prostý text, není tedy možné vkládat hypertextové odkazy ani obrázky či měnit velikost nebo barvu písma.


Změna hesla

Kliknutím na uvedený odkaz si můžete změnit své přístupové heslo pro všechny služby Seznamu, tedy i e-mailové schránky. Toto nastavení se provádí v části Seznam účet (http://ucet.seznam.cz).Uložení nastavení

Na konci stránky s nastavením naleznete tato tlačítka:

- veškerá neuložená nastavení budou zrušena a zároveň se zavře okno "Nastavení"

- uloží se provedené změny ve všech částech nastavení schránky a zároveň se zavře okno "Nastavení"


Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás

Osobní údaje