Zajímá mě proč nejde smazat můj vlastní profil

Diskuse k fungování služby Spolužáci.
al....@...

Zajímá mě proč nejde smazat můj vlastní profil

odesláno v 28 črc 2011 22:15

Dnes jsem si vyplnila profil na spolužácích a mám tam chybu, některé údaje zveřejňovat též nechci a i když údaje změním proč nejdou smazat, aby zůstaly, tak jak si přeji já.
Prosím o pomoc, či radu, jak to provést, zdá se mi to velmi nekorektní, že si na vlastním profilu nemohu zaevidovat, jen to co chci já.
Děkuji za radu, či pomoc.

002...@...

Re: Zajímá mě proč nejde smazat můj vlastní profil

odesláno v 28 črc 2011 22:33

al....@... píše:Dnes jsem si vyplnila profil na spolužácích a mám tam chybu, některé údaje zveřejňovat též nechci a i když údaje změním proč nejdou smazat, aby zůstaly, tak jak si přeji já.
Prosím o pomoc, či radu, jak to provést, zdá se mi to velmi nekorektní, že si na vlastním profilu nemohu zaevidovat, jen to co chci já.
Děkuji za radu, či pomoc.

Dobrý večer. Vpravo nahoře ve třídě vidíte Vzkazy Nastavení Odhlásit, klikněte na Nastavení a tam si můžete v profilu vše opravit, dle Vašich představ a pak kliknete na Uložit informace.
Pokud ale chcete ve třídě svůj profil smazat tak v Nastavení je vpravo Speciální nastavení - Smazat profil ve třídě - Smazat - Uložit změny a tím bude Váš profil ve třídě smazán. Zkuste ale raději nejdříve podle prvního návodu svůj profil opravit.

Zpět na Spolužáci