překročení limitu frekvence odesílání

Máte potíže s emailem? Nevíte jak něco nastavit? Zeptejte se zde.
for...@...
Windows Seven 64 bits Internet Explorer 9 64 bits

překročení limitu frekvence odesílání

odesláno v 27 led 2013 17:36

Nejdou mi odesílat maily. Když kliknu na tlačítko odeslat, tak obrazovka zčerná a naskočí hláška "zprávu se nepodařilo odeslat (byl překročen limit frekvence odesílání)."
Prosím o radu.

Sez...@...
Helpdesk moderátor
Windows Seven 64 bits Firefox 18.0

Re: překročení limitu frekvence odesílání

odesláno v 28 led 2013 16:06

Dobrý den,

zřejmě došlo k překročení některého z provozních limitů schránky. Doporučím kontaktovat technickou podporu telefonicky nebo prostřednictvím chatu. Tam Vám poskytnout bližší informace:
Kód: Vybrat vše
http://napoveda.seznam.cz/cz/services/

zme...@...
Windows Seven 64 bits Firefox 18.0

odesláno v 30 led 2013 20:20

Zdělte prosím důvod zablokování při přeposlání Emailu.Chci-li přeposlat Email,naskočí mi lišta překročení limitu frekvence odeslání a meil se neodešle.Jedná se o všechny emaily.

pod...@...
Windows Vista Firefox 6.0

odesláno v 30 led 2013 22:45

dobrý den můžete mi na to odpovědět proč to nejde? V sobotu jsem odesílala fotky a od té doby nejde mi přeposílat zprávy? Děkuji pod...@...

pom...@...
Windows Seven 64 bits Google Chrome 24.0.131

odesláno v 31 led 2013 10:46

Je fakt třeba je kontaktovat na podpoře, nebo počkat, až to půjde. Jde o nějaké provozní limity, které se buď po nějaké době resetují, nebo je třeba to nechat prověřit na podpoře. Viz příspěvek výše.

jer...@...
Windows XP Internet Explorer 8

odesláno v 14 zář 2013 14:34

k čemu je něco co nefunguje anebo funguje špatně pořídíte si taky auto které jezdí jen když neprší přemýšlejte nad tím než uvedete něco takového jako je odesílací limit do praxe a navíc pokud potřebuju a nemužu to poslat tak co potom ?? nahradíte mi to nějakým způsobem pokud vyvstanou potíže?? pokud jste schopni poskytnout služby které využívám a né sám bez zbytečného omezování anebo za nějaký poplatek aby se omezení dalo anulovat
Tento systém je jinak pro kočku

sat...@...
Linux 64 bits Opera 12.16

odesláno v 16 zář 2013 10:27

pokud z vasi IP odchazi pres seznam hromadne posta (SPAM), tak co s tim maji teda delat?

jar...@...
Windows XP Firefox 23.0

odesláno v 20 zář 2013 20:12

sat...@... píše:pokud z vasi IP odchazi pres seznam hromadne posta (SPAM), tak co s tim maji teda delat?

jo a na on line podpore reknou, ze sem poslal moc velky soubor, a pak uz nemuzu poslat ani prosty text, tak at to nastavi jinak

ari...@...

odesláno v 17 led 2014 22:42

for...@... píše:Nejdou mi odesílat maily. Když kliknu na tlačítko odeslat, tak obrazovka zčerná a naskočí hláška "zprávu se nepodařilo odeslat (byl překročen limit frekvence odesílání)."
Prosím o radu.

ari...@...

odesláno v 17 led 2014 22:46

Nejdou mi odeslat email zprávy

Další

Zpět na Email