@ adresa

Máte potíže s emailem? Nevíte jak něco nastavit? Zeptejte se zde.
vla...@...

@ adresa

odesláno v 23 lis 2012 10:15

Když nejste schopni mně vysvětlit můj problém ze včerejška, tak snad tento bude lehčí!
Mám zablokovanou adresu, když se půl roku nepřihlásím do seznam.cz- kvůli blokaci- budu zrušen- vyhozen. Otázka je tato: Budu potom moci používat spoluzaci.cz ? Nebo je také konec?

Sez...@...
Helpdesk moderátor

Re: @ adresa

odesláno v 23 lis 2012 12:40

Dobrý den,

Pokud se nepřihlásíte do služby Email déle jak 6 měsíců, tak dojde k jejímu zrušení. Lhůta pro uvolnění profilu žáka na Spolužácích je pokud se nepletu 2 roky.

vla...@...

odesláno v 23 lis 2012 16:46

Takže pokud tomu rozumím, mohu dále používat spoluzaci.cz i když nejsem přihlášen v Email. Na spoluzaci.cz musím se přihlásit 1x za měsíc, protože jsem hl.správce Otohle se mně jedná.

Sez...@...
Helpdesk moderátor

odesláno v 23 lis 2012 16:55

Dobrý den,

Nemusíte mít aktivní službu Email, aby jste mohl využívat službu Spolužáci.

vla...@...

odesláno v 23 lis 2012 18:38

Myslíte opravdu, že je to tak? Když jsem dával dohromady třídu bylo mně sděleno, že musí být přihlášen na seznam.cz příp. v rodině seznam.cz jinak se nemůže přihlásit! a opravdu to tak je, protože tam není jiná možnost se přihlásit. Stav červen 2012. Ani výběr jiných uživatelů tam nebyl v té době.

bud...@...

odesláno v 23 lis 2012 19:45

> vla...@...
Ahoj, podívej se na odpověd' u dotazu
Kód: Vybrat vše
http://www.napoveda.seznam.cz/forum/viewtopic.php?f=17&t=12558&p=52419&sid=04bc00cd7e6dbb8881fca93ebeb90c62#p52419

tam je zmínka o tom, že se lze přihlásit na server Spolužáci i z adres s jinou doménou, než „seznamáckou“.

vla...@...

odesláno v 23 lis 2012 19:52

A když se tam nedostanu protože je blokovaná adresa? A jsme zase na začátku!

bud...@...

odesláno v 23 lis 2012 20:15

> Sez...@...
Máte pravdu, jen to ale pak neřeší problém jak se lidé dostanou např. na notifikace z té třídy, hromadný mail atp. To by se sice dalo řešit přeposíláním pošty z té mailové schránky na jinou, ale aby bylo možné to v té mailové schránce příslušně nastavit, je nutné se tam nejdříve dostat.

Sez...@...
Helpdesk moderátor

odesláno v 26 lis 2012 12:15

Dobrý den,

Nikde jsem neviděl otázku, která by se zabývala touto situací. Odpověděl jsem pouze na to zda lze používat Spolužáky nezávisle na Emailu.

vla...@...

odesláno v 26 lis 2012 14:41

Tak tedy promiňte moji špatnou formulaci! Při jednom mém dotazu- dřívějším- jsem se ptal na přihlášení. Bylo odpovězeno, že jako uživatelské kméno mohu použít JEN ze seznamrodiny! Jednalo se jak o mně tak o jednoho spolužáka, kterého jsem chtěl registrovat! V nynějším případě je to tak, že jste- myslím seznam.cz- zablokovali mojí IP Adresu a tím pádem není možno použít mail! Potřebuji tuto @adresu ano nebo ne? :D

Další

Zpět na Email