Problem s doručení emailu

Máte potíže s emailem? Nevíte jak něco nastavit? Zeptejte se zde.
kav...@...

Problem s doručení emailu

odesláno v 11 led 2011 20:36

Dobrý den, mam takový problém že od jistého datumu " 29.10. 2010 " mě do teď nedošel ani 1 email, a docela je to duležité pač mě na něm jak ted chodit nejake zpravy...

tat...@...

Re: Problem s doručení emailu

odesláno v 12 led 2011 08:37

Překontroluj si ve schránce nastavení filtrů a blokovaných kontaktů v adresáři. Když by to bylo v pořádku, zkus od někoho, kdo ti něco poslal, zjistit, co se mu vrátilo zpět za chybové hlášení (jestli třeba nemáš přeplněnou schránku).

xmi...@...

odesláno v 24 led 2011 23:36

Mě od prosince nepřišel ani jeden mail.Schránku jsem kontroloval a pořád netuším čím to je?

tat...@...

odesláno v 25 led 2011 09:36

xmi...@... píše:Mě od prosince nepřišel ani jeden mail.Schránku jsem kontroloval a pořád netuším čím to je?

Ani, když si pošleš něco sám sobě?

pro...@...

odesláno v 27 led 2011 20:57

No,aspon nejsem sam. Mne posledni mail prisel v zari a treba facebook hlasi, ze muj mail je neplatny, ci co. Pravidelne kazdy mesic mi musi prijit alespon ctyri maily a nikde nic. Je ale fakt ze se v tom nevyznam. Uz probehlo automaticke odhlaseni(???) a nasledne zapomenuti a zmena hesla. Mail si normalne otevru takze fakt nevim co je?

dom...@...

odesláno v 28 led 2011 10:47

pro...@... píše:No,aspon nejsem sam. Mne posledni mail prisel v zari a treba facebook hlasi, ze muj mail je neplatny, ci co. Pravidelne kazdy mesic mi musi prijit alespon ctyri maily a nikde nic. Je ale fakt ze se v tom nevyznam. Uz probehlo automaticke odhlaseni(???) a nasledne zapomenuti a zmena hesla. Mail si normalne otevru takze fakt nevim co je?

Jestli nechodí nic, tak překontroluj nastavení filtrů (nastavení - přesměrování a filtry) a blokovaných kontaktů (adresář - blokované kontakty) přímo ve schránce.

jan...@...

odesláno v 26 lis 2011 23:59

Cca pred rokem mi prisel prvni e-mail na moji e-mailovou adresu ohledne hledani zamestnani ktery mi nepatril. Od te doby mi chodi prikazy z banky ci objednavky knih apod. na stejnou internet adresu ale na jinou adresu mista bydliste. Jak je mozne ze nechate zadat stejnou internetovou adresu jinemu ucastniku, kdyz ji mam zalozenu jako jedna z prvnich. Jak je mozne, ze ctu duvernou postu jineho uzivatele, coz znamena, ze on muze cist moji? Prosim o rychlou napravu.

-s-...@...

odesláno v 27 lis 2011 12:07

jan...@... píše:Cca pred rokem mi prisel prvni e-mail na moji e-mailovou adresu ohledne hledani zamestnani ktery mi nepatril. Od te doby mi chodi prikazy z banky ci objednavky knih apod. na stejnou internet adresu ale na jinou adresu mista bydliste. Jak je mozne ze nechate zadat stejnou internetovou adresu jinemu ucastniku, kdyz ji mam zalozenu jako jedna z prvnich. Jak je mozne, ze ctu duvernou postu jineho uzivatele, coz znamena, ze on muze cist moji? Prosim o rychlou napravu.

Dobrý den,
mě se něco podobného dnes stalo také. Pravděpodobně dotyčný uživatel jen špatně vyplnil svůj kontaktní email a nyní zprávy které měli být určené jemu chodí k vám. Pokud chcete a nebo jste tak už neučinila zkuste dotyčné kontaktovat a upozornit je na omyl . A samozřejmě on vaší email poštu číst nemůže. Možná by bylo nejlepší přímo kontaktovat po víkendu online technickou podporu a sdělit jim konkrétní informace.

wuf...@...

odesláno v 11 čer 2012 06:31

Dobrý den , je možné nějakým způsobem zjistit či dohledat,zda z mého emailu v květnu 21.5.2012 odešel a byl doručen jeden konkrétní a pro mě velmi důležitý email na jinou adresu.Bohužel jsem vše vymazala.
Děkuji Jitka

car...@...

odesláno v 12 čer 2012 17:08

jan...@... píše:Cca pred rokem mi prisel prvni e-mail na moji e-mailovou adresu ohledne hledani zamestnani ktery mi nepatril. Od te doby mi chodi prikazy z banky ci objednavky knih apod. na stejnou internet adresu ale na jinou adresu mista bydliste. Jak je mozne ze nechate zadat stejnou internetovou adresu jinemu ucastniku, kdyz ji mam zalozenu jako jedna z prvnich. Jak je mozne, ze ctu duvernou postu jineho uzivatele, coz znamena, ze on muze cist moji? Prosim o rychlou napravu.

neni duplicitne zalozena e-mailova zprava, ale jedna se o to, ze nekdo ma podobny mejl a nekam ho nekdo omylem zadal s chybou a napsal vas mejl.

Další

Zpět na Email